Jump to content
Guest BOGIE

АРЕ НА СРЕЩА

Recommended Posts

Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

Aй стига уе , тва е било много яка среща :plane: и после гледам на Божурище се е ходело , уффф , на следващата среща ако не присъствам ще си изям шапката :starwars::plane::starwars: Нека нека :plane:Ей какво стана с магьосника???

Редактирано от Naughty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slither

Фенове,За пръв път бях на среща на Хонда тази неделя?!?!?! И аз незнам защо досега не сам присъствал (неведоми са пътищата на глупостта :starwars:(), ама много ми хареса. Жалко, че трябваше да се изнеса почти веднага след снимките (by the way Вик много яки снимки си направил! - почти не си личи, че моята 'бабичка' беше една от най-мръсните), но вбъдеще може по често да наминавам. Отностно контактите - и аз не познавах никого преди това (май с малки изключения продължава да е така :starwars:(), но предполагам че е необходимо всеки от пресъстващите да прояви максимално желание за разговори на хонда- (а и всякакви други) теми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Много добра среща е станала! браво!дано и във варна се посъберем вече :starwars: началото е поставено ще видим какво ще последва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Евала!!! Тук във Варна такава среща е немислима.Въпреки че Сивиците само са сигурно 50 :starwars:) ама на:starwars:( следващата неделя ще се видим и ние и ще похвалим!!! Няма как ще трябва да дойда и аз някои път на среща в Сф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

ами сега лятото що не се организирате да дойдете към морето? я варна я слънчев бряг, вярно че малко далечко ама....да направим "интернационална" среща :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Аре един конвой от тук към Варна ???? 10 тина 15 коли по магистралата????Все ХОНДИ!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Аве хора, сега гледах филмчетата. Какъв е тоя голф дето така дръпна TypeR????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OrAnGe_MoNsTeR

Хей какво е станало с оранжевия звяр? Чуват се някакви много неприятни слухове?

Неприятните слухове за съжеление са истина :starwars: един 10тоннен TIP VOLVO,уби оранжевото чудовище :plane: добре 4е неуспя и мене да ме! :starwars: ПАЗЕТЕ СЕ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Моите искрени съболезнования. :starwars: Дано поне да успееш да възвърнеш каквото би могло от застрахователите. :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Той като гледам и е взел старта само! После го изяжда! Но да кажат очевидците. На клипчето не се вижда много ясно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Мале...Било е много яко.Жалко, че можах да дойда само на карт-а...А тва за, че не дойдох на Божурище вече ще ме накара да изпия една туба Приста... :angry:В сичките ли гонки би тоя Сивик? Тази ли кака го караше или?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

Трябва да се забрани на пича с TYPE-R да се raceva само излага Хонда :angry:Да седне да тренира превключване на скорости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Трябва да се забрани на пича с TYPE-R да се raceva само излага Хонда :D

 

Да седне да тренира превключване на скорости.

Бе, до колкото разбрах, НЕ е ПИЧ, а е...... нали ;) , т.е. шофъора НЕ Е ТОЙ, а всъщност е ТЯ :cool::angry:

 

Така че - Respect :) към дамата - надали е толкова лесно да се удържи този звяр, както на нас ни изглежда отстрани ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

Мойте извинения към русокосата хубавица.Ако и трябват уроци по фаст шифтинг да ми се обади :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

ЛЕЛЕЛЕЛЕ...........има голяма разлика в посещаемостта на срещите, в сравнение когато аз бях през миналото лято. :cool:мноу хонда, мноу POWER на 1 мястоА относно колеги, които се оплакват, че не са се запознали с никой на срещите, мога да ги посъветвам, че никоя няма да им обърне гръб след като му кажеш: здрасти, аз съм 'емко'. Аз лятото мисля 4е се запознах с почти всички, които бяха тогава на срещата. Е вярно е, че имаше и доста по-малко хора и вниманието беше съсредоточено с доста по-тесен кръг.А за събирането тука във варна, мисля 4е като за 1-ви път няма да е много активно. ако се съберат 10-тина коли ще е добре си мисля....че от сега виждам на капан4етата как ще :angry: всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Май наистина не се е представил мн добре въпросния Тайп Р. Оба4е никой нищо не каза за Голф-а???а във Варна ако станем 10 коли ще е невероятно:angry:))) ама се надявамИначе вече си представям 1 общоБългарска среща на Хонди някаде в центъра на България :cool:))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite
Отговорено (Редактирано)

хей браво , разгледах подробно вси4ки снимки , надявам се и ние от Варна да се отсрамим , аз вyпреки 4е съм в Сл.Бряг ...се видях с emko i hronos tia dni , за което много се радвам ......и отново до вси4ки маниаци ..ако некои се появявя към Сл.Бряг да свирка ....а ако остане и ве4ерта ...да заоповяда на диско при мен (Lazur)няма да съжалява .....ще уредя и пропуск за влизане 4е скоро май слагат бариерите

Редактирано от DjSprite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Искам да внеса малко уточнения в защита на каката с Type R-а. Значи този автомобил хич не е наред. Освен че му е ваден еърбегът, както ве вижда от снимките, колата има и разни двигателни проблеми. Лампата за енджин чек свети непрекъснато, колата изобщо не върви, както би подобавало на 200те й коня, а според собственичката, инжекционът изключва на около седем, седем и нещо хиляди оборота (което изобщо не е нормално, защото редлайнът на тази кола започва от осем) и като цяло не върви гот. Иначе ние се поразприказвахме с каката доста, тя се оказа страшна фенка на Хонда по прицип. Каза, че е имала CRX от старите, след това Civic VTi и т.н. Казахме й за форума, фенклуба и т.н., надяваме се да е запомнила адреса. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами защо не вземе да го пооправи , Омбре предполагам с радост ще се побърника по нея :cool: Щото такава кола пък да има такива проблеми мисля не е много добре.По номерата се видя че е няква вкарана , а и сигурно щом еарберга и е изпърдян значи е имало и няква гадна катастрофа :angry: Абе нека дойде на среща пък предполагам всеки с каквото може ще се постарае да й помогне :D Нали? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

Нищо чудно да е този за които се сещам, ако е тои?:angry: знам че е бил бая ударен маи са го стегнали но както виждам не съвсем.

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Аре един конвой от тук към Варна ???? 10 тина 15 коли по магистралата????Все ХОНДИ!!!!!

Само казвате за кога и да ходим.А и добре ще си изкараме мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Май наистина не се е представил мн добре въпросния Тайп Р. Оба4е никой нищо не каза за Голф-а???а във Варна ако станем 10 коли ще е невероятно:angry:))) ама се надявамИначе вече си представям 1 общоБългарска среща на Хонди някаде в центъра на България :cool:))))

Аз може и да дойда във Варна на срещата защото в неделя има кръг от планиския шампионат по автомобилизъм в Търговище и аз съм там.После сигурно ще дойда ако се събирате от 17 ч.А който иска може и до Търговище да дойде да гледа Ралито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Май е повече жалко, отколкото смешно. Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Тоя нещо е настинал.Ренде кара че и мнения има.Нещо си ровеше Турбинката на срещата .И немало с кой да се пуска.Да си намери турбини и да се пуска стех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Я вижте на6иа бив6 съклубар ко пи6е w1zz4rd

Zzz

 

http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=2682

Мен ми не е ясно - защо ВЪОБЩЕ си хабите живота на клавиатурите за да коментирате подобни ОЛИГОФРЕНИ !!!

 

Подобни НЕЩАСТНИЦИ НЕзаслужават нужното внимание, което им се отделя !!! Било в този или в кой да е форум !

 

PS: колега "M_TYPE": ще ме прощаваш, ама това крайно Zzz изказване от твоя страна, можеше да го направиш ПОНЕ в една НОВА, отделна тема, а не да се замърсява допълнително тази темата отнасяща се за отминалата среща! Ама карай. ;)Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

уф не 6та да пускам нови теми дето няма полза от тях само изказах впе4атление понеже този нали бе6е в на6иа клуб и ме у4уди за това го пуснах ZzzZzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

НИКОГА този НЕ Е бил от "нашия клуб" (каквото и да значи това) !!! Просто, имаше един период от време в който имаше няколко хора (включително и Аз бях един тези БУДАЛИ) които му обръщахме внимание на въпросния субект, позволяваше му се да си изказва "мненията" във форума, да идва на срещи и т.н. което го въздигаше до небесата, едва ли не се мислеше за богоизбран и за е големия пич, на който му е позволено да прави ВСИЧКО к'вт му е кеф в този форум !!! Но това вече свърши, защото както често обича да се изразява "Jamie" Zzz в подобни ситуации: "ЛАЙНАТА ВИНАГИ ИЗПЛУВАТ НА ПОВЪРХНОСТТА" Zzz или казано по друг начин - рано или късно всички ще те разберат що за стока си !!!Zzz;)

 

Предлагам да ПРЕСТАНЕМ по тази тема ;)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Предлагам да ПРЕСТАНЕМ по тази тема Zzz!!!

Както кажете незнам какво е ставало но явно мноо се е изложил съгласен съм край за него Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Biker_Valio

Смело мога да твърдя, че май бихме рекорда по посещаемост днес, толкова много коли се събраха, че не е истина (Цъкни тук за голяяяма панорамна снимка. Zzz). Ето някои хай пойнтс от днес:

Батка тоя TYPE R на Божуриште бе6е мечта, само че беше в неподходяштите ръце. Няква мацка го кара6е която разправяше че иска да го тунингова да се състезава с него. Аз тебе не те познавам но ви видях че бяхте една групичка с червени горништа на HONDA и я снимахте усилено. Стана ми интересно че има ограничител на 5500 оборота на празен ход...абе не можех да я гледам от страни повече тая HONDA така са ми влезли под кожата тия коли Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest EAGLE

Абе тея хора болни ли са???Хвалят ми голф 2 пред сивик Туре-Р ахах.4е голфа дръпнал първите 20 метра и после е ходил на основен ремонт.Аз си представям собственика му сега как се надува.Те и митсубишитата паднаха от астрата и какво тя ли е по-силна?Е..ти загубените шваби.Като си направат некоя бега4ка за сравнение да се обадат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Абв кво се занимавате с простотиии , оставете да си ги говорят простотиите.Мисля че народната кола или квито и да е други марки или пък хора които не уважават нашето мнение не си заслужават да бъдат коментирани и споменавани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...