Jump to content
SlowDead

Амортесиори и пружини

Recommended Posts

Колеги искам да си сменя пружините с по-твърди ... постя се от много време и днес като си сменях накладките разбрахме че лявата ми пружина се е счупила от горната част .. там където започва да се огъва.. (слабото им място) ... искам да сложа газови амортесиори .. но се чудя червени или жълти пружини да сложа.. знам че червените са най-твърди а жълтите не толкова... само че незнам за моята кола къде да търся амортесиори и пружини... знам че 2-те неща трябва да си пасват.. за да не е свит амортесиора с по-ниска пружина ... някои може ли да ме ориентира някъде в Бургас или в близост (100 км) има ли магазин който може да ми предложи нещо подходящо ...

Колата е Мицубиши Колт 1.6 16в 4г92 94та година... JMBMNCA4APU508893

Предполагам че амортесиорите са същите като захващане като на сивик 94-та година.. 2-те коли са много сходни от към окачване...

Публикувано изображение

Благодаря ви предварително !

Редактирано от SlowDead

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това на картинката ти е окачването, то няма нищо общо (дори като принцип) с това на сивик '94Не мисля че двете коли имат каквото и да било общо.Като абсолютен лаик по другите марки бих те посъветвал да се обърнеш към някой форум на митсубиши или да разгледаш каталозите на някоя фирма като кспорт, ФК, АП и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е обикновен макферсон, не виждам двойната ключица, която е при хондите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...