Jump to content
Phenom

Въпрос за Хидравлика

Recommended Posts

Та въпроса ми е .. Колата не я карах 2месеца и стоя в гаража заради снега и финансови проблеми.. и когато я запалих :) се чу скърцане и при въртене на волана се чуваше отново. Искам да попитам дали с каране ще се оправи или от не каране е изгнил този лагер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой лагер да е изгнил?Карай смело,ще се оправи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой лагер да е изгнил?Карай смело,ще се оправи ;)

Благодаря за отговора ;) Цял ден чаках някой да напише нещо да видя треа ли да се притеснявам за тая хидравлика ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Опа,Колега,май няма лагери... :) там.Имаш Хидравлично масло,на което не е лошо да му видиш нивото:) Ако нямаш масло или е старо е лошо.Виж му нивото,ако трябва си купи за доливане и после ходи го смени,но не карай колата.п.п.И мойта при навиване вие,но леко.Като ми е за смяна маслото или ако му е паднало нивото вие като хималайска мечка... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе уж го гледах ..АМа утре пак ще го погледна и направо ще си купя някво по хубаво :) мерси дано е от това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа,Колега,май няма лагери... :huh: там.Имаш Хидравлично масло,на което не е лошо да му видиш нивото:) Ако нямаш масло или е старо е лошо.Виж му нивото,ако трябва си купи за доливане и после ходи го смени,но не карай колата.п.п.И мойта при навиване вие,но леко.Като ми е за смяна маслото или ако му е паднало нивото вие като хималайска мечка... :(

Батка точно там беше проблема налях и сичко се оправи беше паднала под мин нивото ;) а уж гледах ,че има ,но проблема бил ,че минималното ниво е доста по нагоре от количеството вътре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...