Jump to content
j0r0

изгасих я,топла не пали

Recommended Posts

Здравейте,колеги.Търсих из форума,но точно такава тема не намерих.Значи,когато изгася D15B2 след това докато е топла не мога да я запаля.Нямам газово,никога не е имала,а "кюфка" като на газ.Смених главно реле,свещи-безрезултатно.ПОМОЩ:offtopic:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай пак с релето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само като пали ли прави проблем .. като караш ? на мен ми се върти в главата нещо дюзата да нее зацапана и да идва бедно или богато

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен, не палеше след като я изгася топла когато ми влизаше вода в някой от цилиндрите, след като запали след доста зор пушеше и много бяло...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,много скоро имахме такъв проблем с Д15Б (на майка сивика)...първо мислех да не е от бензиновата помпа,но се оказа едно кабелче,което се хваща на маса на скоростната кутия почисти го,стегни го и пробвай 90% е товап.п.!!! когато е топла,като дадеш контакт светва чек енджи и се чува помпата на бензина и след това цъква обърни внимание дали като не пали се чува помпата и цъкването!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз имах съшия проблем оказа се мобилаизера когато е топла не пали :) дано съм бил полезен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам имобилайзер,а чека си свтва,помпата се чува,цъква си след това.Утре ще прибвам онова кабелче на скоростната.Като карам и като е студена нямам проблем.Главно реле чисто ново в ЕВРО 07 е 198лв. ;):);) Не пуши бяло и не ми се губи водата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да си забелязал кат е топла да прекъсва нещо =

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

кабелчето се намира долу на ск.кутия (показано е със стрелката)

Публикувано изображение

Редактирано от ivomugen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спукана дистрибуторна капачка. Имах такъв проблем. Лесно се проверява - на запален двигател пръскаш леко капачката с вода. Ако колата загасне - нова капачка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и палец, щом си сменил всичко друго свали дистрибуторната капачка и огледай основно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен проблемът е в запалителната система.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ ВИ;)!! Започвам по всяко мнение да проверявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...