Jump to content
rEsPeCtiVe

Забива при рязко подаване на газ

Recommended Posts

Колеги проблема е следния,колата е на газ и на бензин,от както съм я купил(1 месец) съм я карал два,три пъти на бензин,днес обаче забелязах при натискане на педала,забива за около секунда и изведнъж се изстрелва(това го прави само на бензин)Какъв може да е проблема,другото което забелязах как скоростния лост играе като подам газ,явно тампон-а на скоростите е тръгнал,някои може ли да даде схема кои тампон е и къде се намира :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ефекта се подсилва и от синдрома "Д15 зле " , всеизвестен на всички собственици на стокови Д15-ки във форума :P Решение да не забива изобщо е слагане на регулатор за налягането на бензина ;) качествен такъв около 100 лв !!! Но той е крайния етап , преди това - свещи , кабели , ламбда , горивен филтър , предпоалгам въздушния не е на 30 000 км ? , проверка на гърнетата , катализатор ? и хубаво гориво ;)

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги за съветите,и двамата ми бяхте полезни,сега започвам обстоен преглед на всичко да видим какво ще излезне :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

синдрома д15бзле вече е излекуван ,трябва да направя и снимков материал и в скоро време ще пусна една темичка.И всички д15-ки забръмчаха щастливо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде колега даи насам да лекуваме и ние,че то маи масово имаме такъв проблем,за които незнаех до момента :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И един голям ЪП на темата! Има хора който все още не са оправили проблема,така че някои ако е намерил решение да сподели...П.П Преди малко един колега ме насочи към този линк -> http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=57415&st=15&p=1057191860entry1057191860Тази е за триене :)

Редактирано от rEsPeCtiVe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...