Jump to content
Biboto

проблем с паленето - Accord дизел 2.2 Cdti

Recommended Posts

Здравейте колеги,Днес карах Хондата (Accord 2.2 cdti модел 2007) до Бултрако за поредната смяна на масло и филтри,а в последствие и задни накладки. До момента в който я взех палеше винаги най-много от 1 завъртане на стартера даже и при -15 градуса.... а след излизането днес от сервиза вече пали на 3-4 оборота (днес и не беше толкова студено)..., което ми се струва доста странно... Някой колега може ли да помогне с мнение?Б.Р. Утре мисля да се обадя в Бултрако и да ги попитам какво мислят по въпроса...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обади им се на Бултрако за да запишат , че си имал забележка :P Съвета ми обаче е да видиш как стоят нещата след около седмица-две . При мен имаше подобно нещо , което след това време изчезна ;) На какви километри е Акорда ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 49000 вече :tooth: досега не ме подвеждал тези 2 години :tooth: между другото ми се стори,че бяха ресетнали нещо понеже на тунера бяха изчезнали каналите и средния разход на компа беше 0... та е възможно и от това да е проблема. ще я покрам малко и да видим как ще се държи - благодаря ти колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може би защото са откачили акумулатора :tooth:

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно възможно за акумулатора, явно заради горивния филтър.... :P иначе сега се пооправиха нещата, така че колегата Тино се оказа прав :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...