Jump to content
ShEfA

Къде: Цялостно пребоядисване

Recommended Posts

Здравейте, колеги.

 

Идва време да си пребоядисам колата цялостно, искам да светне така, както е светила като е излезнала от завода.

 

Искам да подчертая, че не търся ПОДАРЪЦИ, аз смятам, че труда и квалификацията на хората се заплаща!

 

Така, ще я пребоядисвам цялата, всеки елемент, като не смятам да свалям двигател, интериор и т.н., преценил съм, че всичко това е прекомерно.

 

Така, следователно моите търсения са за:

 

- Цялостно боядисване

- Много МНОГО леко изкърпване, защото има само една точка на ръжда, НИКЪДЕ повече.

- Изправяне обаче на почти всеки елемент от чуквания от кестени, някога колата е седяла под някакво такова дърво и има вдлъбнатинки като от градушка, но не са толкова много, че да е реално от градушка.

- Без смяна на цвета, най-много да се бутне един-два тона по-тъмно черно. Колата ми е черна.

 

Не държа бояджията да извършва дейността си в камера, но държа да го прави качествено. Тоест, да мога да видя вече готов резултат, не желая да се правят експерименти върху моята кола и тя да играе ролята на тренажор.

 

Тоест, всякакви лични препоръки са плюс. Някой останал доволен от такъв тип работа и т.н.

 

Споделяйте цени, места да ходя да я гледат, както и снимки с резултатите.

 

Благодаря на всички отзовали се! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=45498Виж тази тема , хората тук са ..... от нищо - нещо правят !Цената е приемлива и работят много професионално с много качествени материали - 3М , STANDOX и др. който не запомних !Ако ти трябва повече информация , пиши на лично !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За резултат като на колегата Ianev си заслужава да се закара колата до Пловдив ( Ако правилно съм разбрал че става дума за Пловдив де:huh: Дано не съм в грешка ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението на Ianev е много добро, но бих желал да имам възможност за избор. Препоръчайте още.Благодаря! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз си търся бояджия вече ти пратих лично с инфото която имам ако се нуждаеш от още нещо пиши

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола я боядисаха просто перфектно. Досега не съм чул някой да е казал, че нещо не му харесва... по доволен няма как да съм от услугите им, но разбира се и цената беше "доволна". Сервиза се намира в кв. Филиповци (собственика на сервиза се казва Сашо). Има камера и каквото се сетиш. Боядисаха ми коша, фалцове и т.н. Ако имаш желание, драсни едно ЛС да ти дам тел и координати, за да не каже някой, че правя реклама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте координати и цени и резултати на лично :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте ги координатите и тука моля... щом е поискана информацията няма да се разтълкува като реклама.На жена ми колата е за цялостно също - ще ми е полезно, а и не само на мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да моля. И аз съм пред подобно "изпитание". Мисля, че ако има списък с хора/фирми извършващи подобни услуги, ще се спести доста ровене и питане :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инфото която аз имам1.западен парк - цени между 150 и 220 лв на детайл с изчукването2. по пътя за обеля има си отделно тенекеджия ако нещо трябва да се изчука. цените на бояджията са 150лв на детайл ако се договорите с него може да ви смъкне и до 100 , зависи от материалите и от труда по китосване и предварителната обработка3. симеоновско шосе - цени 160лв на детайл. правиха ми веднъж колата втори път няма да я закарам4.княжево - цени към 200лв на детайл5. люлин - 100лв на детайл ако е нов. 150 с изчукване. дори ако има за изчукване може да се договорите пръсането да не е на целип дтайл а само частично.в момента не разполагам с телефоните под ръка така че ако някой нещо по конкретно го интересува да пише на лично.лек ден и споделете вие също каде в крайна сметка си бопдисахте колите и дали сте доволни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно е и да посочвате цени, като колежката Мег ... тя е дала за детайл, но темата е за цялостно боядисване, където цената трябва да е леко различна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един бояджия в София който е боядисал доста коли от форума. Казва се Коце тел. 0888 713083 цените са около 200 лв. за детайл, но най-добре да се чуете да види колата и да ти даде цена.Дано съм помогнал.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти и на теб, EGocentric. Ще звънна на човека да се чуем, въпреки, че засега съм се спрял на едно "студио", което ми препоръха. Отидох, огледа колата и ми даде цена от 1.5к. с цялата работа, с DuPont боя, камера, инфрачервени лампи и т.н. и т.н.Важно е да се отбележи, че колата ми няма никаква ръжда, следователно кърпене няма да има, или ако има ще е сведено до изключителен минимум. Колега, този Коце коя кола е боядисал по-точно? Ти имаш ли опит с него?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти и на теб, EGocentric. Ще звънна на човека да се чуем, въпреки, че засега съм се спрял на едно "студио", което ми препоръха. Отидох, огледа колата и ми даде цена от 1.5к. с цялата работа, с DuPont боя, камера, инфрачервени лампи и т.н. и т.н.Важно е да се отбележи, че колата ми няма никаква ръжда, следователно кърпене няма да има, или ако има ще е сведено до изключителен минимум. Колега, този Коце коя кола е боядисал по-точно? Ти имаш ли опит с него?

Със сигурност е боядисал колата на m.g. и eddy.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... на мен ми боядисва дясната врата и малко от задния панел. Останах много доволен... нацели ми цвета и абсолютно по никакъв начин не личи че е боядисвано след цялостното :P

Редактирано от m.g.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте банда, имам малко нова информация за Коце. Вече работи и в учебния сервиз на "Хидролифт". Условията там са перфектни, френска камера за боядисване, материали на PPG, инструменти от до на Facom, абе общо взето сервиза изглежда така както ги гледаме в Оувърхолин и Пимп май райд. Наскоро боядиса един сивик 6ген. фейслифт на някой от форума цялостно там, нека колегата да напише две думи или да постне снимки на колата. Стана перфектна сив металик със синя перла в лака. Ориентировъчна цена за цялостно боядисване 1500лв.Да знаете той е човека!Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм писала цена за цялостно тъй като досега нико не ми е дал такава всеки път ме карат да си умножавам детайлите по дадената цена...Можеш да отидеш да провериш цена за цялостно и до централата на Мтел на ул Кукуш като застанеш срещу входа завиваш надясно на автомивката в ляво и след това пак на дясно там има и сервиз те ще те упътят знам че на детайл момчето взима 250лв за цялостно не знам може и да е по евтино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За наистина добро качество на нормална цена бих препоръчал едни момчета на ул. Суходолска 66: http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=bf124a9...d38cb&tip=1Казват се Васко и Боян. Просто си разбират от работата. За цена на детайл мисля че взимат около 150 лв.Телефона на Васко е : 0878965612

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...