Jump to content
Fir3

Хора помагайте за балаааа :)

Recommended Posts

Значи да почна първо с това, че тая година имам бал, това като първо.Като второ, че си търся кола за бала. Като трето ДА Е ХОНДА:)Попринцип съм виждал, че има един Софииски NSX искам да питам някой има ли информация за него да го е виждал някъде да знае на кой е или нещо такова защото това ми е мечта просто :) а ако в крайна сметка ако не успеем да издирим (надявам се с общи усилия) въпросната БЕГАЧКА, С2000 е втория вариант :) Ще чакам коментари и предложения благодаря ;)

Редактирано от Fir3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за оффа,това беше и моята мечта,но не набрах смелост да попитам тук.П.С.Дано успееш да намериш и да си много щаслив с любимата ни марка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси и да се надяваме, че няма да съм си с прелюда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кфо му е на прелюда ти ве мен ! Уникален екземпляр > класика в жанра ! Аз не бих се срамувал да се появя с него ! :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е въпрос на срам, няма нищо срамно да се появи с Прелюд, но ще е в пъти по-ефектно ако е с С2000.Съвет от мен, не чакай предложения ами направо си попитай, ето го човека:Цък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кфо му е на прелюда ти ве мен ! Уникален екземпляр > класика в жанра ! Аз не бих се срамувал да се появя с него ! :P

Ама работата е да е кабрио или тарга както НСХ и С2000 иначе съм не 100 ами 200% сигурен, че като моя прелюд няма да има втори!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кфо му е на прелюда ти ве мен ! Уникален екземпляр > класика в жанра ! Аз не бих се срамувал да се появя с него ! :P

Ама работата е да е кабрио или тарга както НСХ и С2000 иначе съм не 100 ами 200% сигурен, че като моя прелюд няма да има втори!
бъркаш пич,ще си облека вече малкия костюм само за да те дразня и ще дойда с мойта кочина :P;) иначе аз на бала си сам се возих с акорда на баща ми-95-та година,английския.кефише ме и хич не съм търсил алтернативи.нямах прелюд тогава за съжаление,иначе щях с него да ида мамка му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моя бал исках да си отида с прелюда, но като се замислиш всеки ден си с тая кола и някак си е тъпо и на бала да си с нея :P. Иначе брат ми беше на моя бал с моя прелюд и доста събираше погледите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Стига бе хора не ме навиваите да ходя с тва прогнило дюшеме на бала :PA Иво ела с твойта някой приятел ще кара мойта Мишо и него ще го земем вуичо ми и и той ще е там с една 3-та генерация ще си направим едно мини прелюд шествие :P;)

Редактирано от Fir3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една идейка : Покани целия клуб на бала си да ти направим колона :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една идейка : Покани целия клуб на бала си да ти направим колона :P

Добра идея е но първо дали ще има хора дето да се навият и второ трябва да видим(ако стане) как ще се вместим в колоната с класа смисал нали всеки от моя клас ще е с кола те са 25 човека +/- още толко хонди ;) голяма лудница ще стане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За едното кръгче из София що да не се навият ... особено ако не са на работа или е в Събота или Неделя .....А викаш лудница щяло да стане - не е ли баш това идеята. да се вдига много шум и лудницааааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За едното кръгче из София що да не се навият ... особено ако не са на работа или е в Събота или Неделя .....А викаш лудница щяло да стане - не е ли баш това идеята. да се вдига много шум и лудницааааа

на 24-ти ми е бала мисля, че тогава никой не е на работа(се пак е празник) Та...ОФИЦИАЛНО КАНЯ ЦЕЛИЯ ФОРУМ НА 24-ТИ МАЙ НА БАЛА НА СПГЕ - ДЖОН АТАНАСОВ (за едно кръгче из София)Koйто иска да дойде да пише а в колко чеса и от къде ще се уточни след няколко седмици :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хехе, това с шествието от Хонди сме го правили за братовчед ми /Wavemastaa/ . Много добре се получи, ама имаше и лек инцидент - една колежка се нахака в една кола по булеварда. Както и да е де, навиха се колегите и дойдоха да направим кефа на братчеда. Предполагам, че и при теб ще е така.Аз за моя бал търсих S2000 ама не успях да намеря навреме, и затова пък бях с още по-уникална кола - Toyota Supra. :lol: Вярно, малко се поизпотих, че нещо имаше проблем с радиатора и в топлото време пускахме парното :huh: Ама си заслужаваше, всичките аудита и мерджани и кво ли още не са си стандартното, с което ходят хората - аз бях с бая нестандартното - Supra с десен волан :thumbs1: Можеш да си представиш физиономиите на хората, когато се показвах през прозореца докато колата се движеше :lol:

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За едното кръгче из София що да не се навият ... особено ако не са на работа или е в Събота или Неделя .....А викаш лудница щяло да стане - не е ли баш това идеята. да се вдига много шум и лудницааааа

на 24-ти ми е бала мисля, че тогава никой не е на работа(се пак е празник) Та...ОФИЦИАЛНО КАНЯ ЦЕЛИЯ ФОРУМ НА 24-ТИ МАЙ НА БАЛА НА СПГЕ - ДЖОН АТАНАСОВ (за едно кръгче из София)Koйто иска да дойде да пише а в колко чеса и от къде ще се уточни след няколко седмици :huh:
Колега крадеш ми идеите :lol: И аз тази година съм "абориген" и също като теб си търся Хондичка за изпращането ,но все немога да събера куража да пусна тема :huh: . Мислих да ходя с моята ,но наистина е малко тъпо ,защото всички знаят каква кола карам и така. :thumbs1:Иначе ти пожелавам късмет, дано да намериш желаната кола :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях наблизо и аз щех да се включа в колонята, ще падне голямо шоу. И дано най отпред да е NSX или S2000 пожелавам ти го от сърце весело изкарване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях наблизо и аз щех да се включа в колонята, ще падне голямо шоу. И дано най отпред да е NSX или S2000 пожелавам ти го от сърце весело изкарване.

ммерси, и дано да се навие някой :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много "аборигенти" станахме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една идейка : Покани целия клуб на бала си да ти направим колона :worthy:

Добра идея е но първо дали ще има хора дето да се навият и второ трябва да видим(ако стане) как ще се вместим в колоната с класа смисал нали всеки от моя клас ще е с кола те са 25 човека +/- още толко хонди :lol: голяма лудница ще стане ;)
Колега, на моя бал ми направиха ескорт от Хонди, возих си кльощавото гъзе в Legend, беше незабравимо прживяване. Няма такова удоволствие да спреш на светофара на Черни връх и България и навсякъде около тебе да са хонди.... или по България да са само хонди около тебе, беше ..... наистина незабравимо! Отново едно голямо благодаря на всички колеги, които се отзоваха, и на модераторЯ със секира в колата, той си знае за какво! П.П.: Не съм чел цялата тема, просто видях мнението на колегата и си спомних, как на моя бал почти се просълзих! П.П.2: Ако ще се прави "кортеж" от хонди...... мое да намина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде посъберете се за една колона, дори и мъничка и от София до Варна, от Варна до Ямбол .. да намажа и аз :lol: .. макар че .. като се замисля то в моето малко градченце няма подходящи улици, на които ще може да се види колоната от много хора.. но важното не е колко човека ще ме видят, а че заради мен са се събрали хора, които карат любимата ни марка автомобил и ме изпращат в последния учебен ден : )

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегата за темата, доста абОРИГЕНИ включвам и себе си може да изживеят желаният бал с помоща на хората притежаващи мечтаните коли. Ако има навити за това от Варна да пишат и може да се измисли нещо. Благодаря предварително, успех и адско готино прекарване на всички, нищо че има още доста време. ;):lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каквато и кола да отидеш, само след 2 месеца всичко ще ти се струва толкова смешно и наивно. Повярвай ми, особено ако решиш да продължиш да учиш след това :lol:Имах приятели, които си купиха трабантче за бала, резнаха му капака и отидоха с него. Други са се изсипвали с каруца... Няма нищо срамно в това с каква кола ще идеш на бала си. Не мога да го разбера това. Ако си мислиш, че има по-голям шанс някоя мадама да ти върже точно тази вечер заради колата ти ... заеби. По-добре се напий като пич за последно с класа. Оттук нататък те чака якото еб@не ;) в пряк и преносен смисъл:lol:;):worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каквато и кола да отидеш, само след 2 месеца всичко ще ти се струва толкова смешно и наивно. Повярвай ми, особено ако решиш да продължиш да учиш след това ;)Имах приятели, които си купиха трабантче за бала, резнаха му капака и отидоха с него. Други са се изсипвали с каруца... Няма нищо срамно в това с каква кола ще идеш на бала си. Не мога да го разбера това. Ако си мислиш, че има по-голям шанс някоя мадама да ти върже точно тази вечер заради колата ти ... заеби. По-добре се напий като пич за последно с класа. Оттук нататък те чака якото еб@не :worthy: в пряк и преносен смисъл:lol: :lol: ;)

thumbs up!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, да Didko е напълно прав в това, което казва .. но има и такива като мен които искат да го направят за лично удовлетворение и любов към марката. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каквато и кола да отидеш, само след 2 месеца всичко ще ти се струва толкова смешно и наивно. Повярвай ми, особено ако решиш да продължиш да учиш след това :DИмах приятели, които си купиха трабантче за бала, резнаха му капака и отидоха с него. Други са се изсипвали с каруца... Няма нищо срамно в това с каква кола ще идеш на бала си. Не мога да го разбера това. Ако си мислиш, че има по-голям шанс някоя мадама да ти върже точно тази вечер заради колата ти ... заеби. По-добре се напий като пич за последно с класа. Оттук нататък те чака якото еб@не :P в пряк и преносен смисъл:):P;)

Гледай сега колега работата нито опира до жените нито до това че ми е проблем да отида с кораба ама секи ден съм си с него, а отностно напиването то е неизбежна част от цялото! Просто искам да съм с такава кола каквато на мен ми харесва (а на мен ми харесва сяка уникална) и искам да си направя "якото на мах" а именно заобиколен от любимата марка (се пак си мисля, че във форума няма случайни хора сичките са маниаци на тема хонда като мен)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди с некоя лъскава Хонда, че скритите голфаджии в курса ти да завиждат! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е такава работата да питам за 1 сив NSX,който е в София :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята с колоната е супер, а ако питате мен, желаещи ще има много :-) ще върнем спомена от Търново :-) и определено ще съберем хорските очи ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е такава работата да питам за 1 сив NSX,който е в София :P

Питаииии :P;) ;)

идеята с колоната е супер, а ако питате мен, желаещи ще има много :-) ще върнем спомена от Търново :-) и определено ще съберем хорските очи ...

Еми айде де и аз това викам който е навит да казва само и това е П.С. Бала ще е в японския хотел ако отидем там 50 хонди ще бъде най уникалното просто ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мерси и да се надяваме, че няма да съм си с прелюда :P

Не съм с НСХ,мога да предложа купето (знаеш го)!В крайна сметка пък ще съм в колоната от изпращачи ;) Редактирано от wink

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не забравите някой камерджия да вземете та и ние да се покефим малко с видеото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не забравите някой камерджия да вземете та и ние да се покефим малко с видеото.

Непременно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навит съм да се включа в колоната :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва бал ли ще е или хонда събор :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега със сигурнос ще събираш погледи, де и аз да бях се сетил за това преди година като завършвах... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако до май месец стана "валиден" може и аз да се включа, защото знам, че ще е незабравимо за баладжията! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързам да се похваля преди намя и час си зех костюма! ;) ;) Та който ще идва на шествието да приготвя балните костюми и рокли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързам да се похваля преди намя и час си зех костюма! ;) ;) Та който ще идва на шествието да приготвя балните костюми и рокли ;)

;) Готово! Моя кустюм и за сватбата ше си го ползвам! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в + на колегата на бала и ви очаквам после по Хондовски да изпратиме мойта мацка до ресторанта щото т'ва и е мечтата-Кордон от Хонди :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми излезе нещо по-важно в този ден ще се включа в колоната. Предполагам ще е забавно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...