Jump to content
crisdim

Търся капачка за масло

Recommended Posts

Здравейте,Търся капачка за маслото на Хонда Сивик 1.4и, 98-ма, д14а3. Може и втора употреба. Моля помагайте.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте съвет за някоя автоморга къде в София може да се намери такава капачка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си изгубих мойта тези дни...Не знам точно от кой магазин, но на Ботев - като тръгнеш от канала към 5-те кьошета отдясно и отляво има магазини за японски части. В един от тези магазини има и втора употреба - арабин е. От там ми намери брато капачка втора ръка - екстра е. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си изгубих мойта тези дни...Не знам точно от кой магазин, но на Ботев - като тръгнеш от канала към 5-те кьошета отдясно и отляво има магазини за японски части. В един от тези магазини има и втора употреба - арабин е. От там ми намери брато капачка втора ръка - екстра е. Успех.

А колко лв. ти я даде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да, няма да е лошо да кажеш и цена да се ориентирам. Да имам база за сравнение. Ако е поне наполовина на нова си заслужава.Иначе много благодаря за информацията. Много време ще ми спести.

Редактирано от crisdim

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес бях в един магазин и продавачът направи проверка за цени на нова - 57 лева оригинална. Направо ме шашна - една капачка 57 лева. довечера ще ходя в този магазин Балкан партс. По скайпа ми казаха, че имат на цена 10 лева. Ще пиша какво е станало.П.С. Гледам, че единият им магазин е точно където OptimusPrime описва за арабина.

Редактирано от crisdim

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами цена не мога да ти кажа !!! Било е танту за кукуригу, така че ми е без пари на мен. Съжалявам, че не мога да ти помогна с точна цена. Но повече от 10лв за втора ръка не бих дал. Даже и за нова мисля, че трябва да е там някъде защото от друг магазин като питах ми казаха горе-долу там някъде. Не мисля, че си заслужава да се дават 57лв за оригинална капачка за масло. За едната капачка... Лично мнение :beer:Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...