Jump to content
Persefona

Vw Club Fest - 27 и 28 Март Inter Expo Center

Recommended Posts

Колеги, сега се връщам от Фолксвагенското събитие и мога да кажа, че са го сътворили и организирали доста добре! :) Имах чувството, че съм на Софиа-Ауто! Има около 50 коли от различни поколения и с различна насоченост! Имам доста снимки, но качеството им е ужасно, а и нещо не мога да ги кача! 2-те Сирокота от НШДР са там с отворени капаци в целия си блясък, всички коли имат табелка с пълно описание, какви са и какво имат под капака (и не само)! Има и други състезателни и много (10-15) качествени тунинг изпълнения! От гледна точка на кар-аудиото има само една кола от този род, което мога да посоча за забележка!Има подредени всички Голфове от МК серията, от 1 до 6, плюс няколко яки костенурки! С две думи - няма да сгрешите ако идете! Вярно, че беше прекалено немско за мене ама....... :thumbs1: П.П. Момичетата облечени във фланелки на ФВ-клуба ми допаднаха най-много! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих вчера и много ми хареса! Единствените недостатъци са малкото изложени автомобили и оформлението на щандовете, на което по мое мнение не е обърнато достатъчно внимание. Ето и снимки:http://thedeviltwin.snimka.bg/tuning/vw-tu...10-03-27.486451

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имало е какво да се види :) мерсаж за снимките :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, имаше, и аз днес бях там. Направих снимки на всички експонати с телефона (5мп), но след като колегата е качил, няма да качвам моите, не са с толкова яко качество. Запалиха Сирокото, което е над 700 кс, на него му снимах дино графиката, както и на другото, което беше над 500кс. Направих 2 клипчета на звука от тоя първия драгстер, може да ги кача после :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха сивата 4ка е на един мой колега от университета.Поздрави Ките голям си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммммм да,доста приятно мероприятие. ;) Имаше много добри неща от силовия тунинг.Изключително добро впечатление ми остана от организаторите и самите посетители.Много далеч от нарицателното"голфаджии".Само истински фенове :) И все пак най-якия фолц беше 700-коня Сироко с двигател,трансмисия и окачване от Нисан Скайлайн :P:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим много, колеги.Радваме се, че ви е харесало. :) Всички препоръки и критики са взети под внимание и ще се постараем следващия път да стане още по-добре :PП.П.:TheDevilTwin, имаш ли нещо против да постна линка с твоите снимки във VW форума? :) Добри са :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.:TheDevilTwin, имаш ли нещо против да постна линка с твоите снимки във VW форума? :) Добри са :rolleyes:

Разбира се, че не! Неслучайно съм ги качил в нета :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...