Jump to content
honda symphony

Прекъсвач на бенз. помпа.

Recommended Posts

Здравейте колеги. Да питам нещо. Обмислям да си сложа скрит прекъсвач на бензиновата помпа, с оглед на сигурност. Идеята я взаимствах от един приятел с пежо. Ходих при електричар, но той ми каза ме това може да прецака компа. Нещо не ми се вярва, че може щото моя приятел си кара пежото така от доста време и нищо не му се е прецакало. Та така- може или не може? благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ти е да слагаш прекъсвач ако просто имаш аларма с имобилаизер които прави съшото нещо !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и без бензин в резервоара ще ти я откраднат крадците ако искат. Най- сигурното нещо е Авто каско. Ако говориш за такава сигурност понеже не си уточнил. Иначе за другата, техническа сигурност, ти си маш прекъсвач.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на мен ми харесва тоя прекъсвач имам го ,не съм го слагал аз..палиш дава контакт ама помпата не цъка и не може да запалиш колата без да включиш прекъсвача...даже аз в началото не знаех че съм имал такова нещо:dry:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Питай го по какъв точно ще се прецака компа ?И това не е ли на принципа на имобилайзерите дето искаш да го направиш :dry:

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега разбрах, че имобилайзера действа върху помпата. Ама пак да питам- този имобилайзер толкова ли е сигурен? Не може ли да се заобиколи? Иначе нямам аларма, а така с този ключ ми се струва че е някаква сигурност, макар и проста.И последно- няма начин да прецака компа нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако желаещия да ти открадне колата, е достатъчно кадърен да ти заобиколи имобилайзера, едно ключе няма нито да го изненада, нито да го спре. Друг е въпросът кой толкова кадърен, ще тръгне да краде коли от този ценови диапазон ...А относно каското ... далеч не е най-сигурния начин :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като те кефи толкова много този прекъсвач,сложи си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам да си сложа прекъсвач някъде на тайно място в купето. Може ли някой да ми каже кои кабели да прекъсна :drunk:. Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...