Jump to content
Guest greenwather

един супер изтрещял продавач

Recommended Posts

Guest greenwather
S M I A H еи в mobileto човек може да се нагледа на големи тъпотий според мен в главата на тоя продавач има едно голямо ТЕРО РЕРО :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

мамка му не се отваря на точното място тоя сайт :whistle: абе вижте за 12500 какво се продава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

тва го гледах преди и бая са смях да кажа честно....един червен сивик.....еее така е днешно време ...технологиите са развити бая .....слагаш един спортен филтър и колата става 200 коня....мани ми е и със специално изпълнение салон доколкото помня страшна работа :whistle:

Редактирано от mihho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Ееех, колко луди има на този свят. :whistle::DДано я продаде тоз ентосиаст. :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Купе, седан, хечбек.... :lol: А 500$ за кабели :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

Хаха, този наистина излезна голям образ. Не се сдържах и му пуснах мейл на обявата, защото просто и мене леко ме дразнише. :lol: Оттам той разправя че била от щатите, иначе някакви ферарита карал, курвети обаче вика за 12000 взимай хондата и е твоя ! :whistle: Казах му че тия пари няма да ги вземе, да не си хаби времето с мобилето, да свали до пет и му пожелах Успех! :D ПС: Между другото ако на снимката ви се вижда оригинална генерация, това е защото въпросната спортна за хиляди долари му е на човека в мазето и още не я е слагал, а с нея отива 200 коня! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Опасна кола е тая.колеги да не се закачате с нея като я срещнете из града,може да мята и камъни по конкурентите си,да не ви счупи стъклата.:whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

мамка му не се отваря на точното място тоя сайт  :lol:

абе вижте за 12500 какво се продава

<{POST_SNAPBACK}>

http://mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&l...7404&f1=details

 

....ако става въпрос за това... :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest churchil

ама вие не разбирате от коли за това :D не виждате ли че освен 200кс тя харчи само 4,5 на 100 хихи :lol: щото е толкова бърза, че само на задните колела кара и така пести гориво от предните :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

абе вижте за 12500 какво се продава

<{POST_SNAPBACK}>

Що бе, цената е един път !

Само дето е забравил да спомене апартамента в "Младост" или в "Люлин" се намира, който върви към цената :lol:

 

тя харчи само 4,5 на 100 хихи :whistle:

<{POST_SNAPBACK}>

Да, 4.5 литра са, ама масло :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Ако се абстрахираме от абсурдната цена, на мен обаче колата откъм ниво на оборудване ми изглежда много добра. Колко с пети генерации от вас могат да се похвалят, че имат едновременно ABS, SRS, клима и шибедах?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Колко с пети генерации от вас могат да се похвалят, че имат едновременно ABS, SRS, клима и шибедах?!

Забрави да кажеш и мултифункциоален волан :rolleyes:;);) Чудя се какви са му другите функции на този волан?.....а тези кабели на снимката ли струват 500$ ;):lol::lol: Освен това явно и халогените са му в мъзето при ауспуха.

ПС: Между другото ако на снимката ви се вижда оригинална генерация, това е защото въпросната спортна за хиляди долари му е на човека в мазето и още не я е слагал, а с нея отива 200 коня!

Пич, а каза ли ти колко коня е без чарколяците в мазето?

тунинг и спортен филтър Каиен- $900

този не се шегува!п.п. Този автомобил според най-вероятно е Z6-ца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

до 7 книги може да и търси, нагоре заедно с гаража :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Забрави да кажеш и мултифункциоален волан  :rolleyes:  ;)  :lol:

Чудя се какви са му другите функции на този волан?

<{POST_SNAPBACK}>

Освен функциите "клаксон" и "емблема - радост за окото", на волана има и дистанционно за стереото. Не е редно заради това да го определя като такъв, но явно това е искал да каже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Ако се абстрахираме от абсурдната цена, на мен обаче колата откъм ниво на оборудване ми изглежда много добра. Колко с пети генерации от вас могат да се похвалят, че имат едновременно ABS, SRS, клима и шибедах?!

<{POST_SNAPBACK}>

Ми пове4ето от Американските Сивици са с такива екстри,само тоз АBS????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Ако не сте видяли и автопилот има, въйййй. ;):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Ако не сте видяли и автопилот има, въйййй.  ;)  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

Cruise Control по то4но.

Като цяло са е понаакал...абе направо са е насрал :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

ПС: Между другото ако на снимката ви се вижда оригинална генерация, това е защото въпросната спортна за хиляди долари му е на човека в мазето и още не я е слагал, а с нея отива 200 коня!

Пич, а каза ли ти колко коня е без чарколяците в мазето?
Eми аз го питам 125 ли, а той взе че се обиди и разправя че са били малко повече! Не каза обаче колко малко, може и да са 190! А после вмъкна едно ферари и един курвет с по 400 коня и аз съсвсем се обърках ! :rolleyes: Прав се оказа обаче за z6-цата! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KIKO_HONDA

А и гори 4-5 на 100 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o
:rolleyes: такива обяви ме оставят бездуми ;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Ако не сте видяли и автопилот има, въйййй.  :P  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Cruise Control по то4но.

Като цяло са е понаакал...абе направо са е насрал :P

<{POST_SNAPBACK}>

Да уточним, че тази екстра се среща при моделите с автоматична скоростна кутия, а този сигурно е ръчна + автоматик ;):dry::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Демоне батка...имал съм 2 Сивика(Канадски EG5-ци) с круиз контроли и ръ4ни скорости.М/у другото в мобилето продават то4но 1 от тях с КН5066 регистрация и Продава4 Сф на 6600лв-ИНВАЛИДНА,И тя е с гореизброените екстри само дето и при нея ABS-a е в пове4е :dry: пп.Оф топик.... да не земе някой да са нахапляри с Кюстендилската има проблеми с документите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Демоне батка...имал съм 2 Сивика(Канадски EG5-ци) с круиз контроли и ръ4ни скорости.

<{POST_SNAPBACK}>

Това е ново за мен. Аз като търсех да купувам моя, срещнах два с автопилот (поддържа скоростта без да си държиш крака на педала за газта) и бяха автоматик. Единя от собствениците ми каза, че това е екстра която се слагала само на автоматика!

Може и да е бил в грешка :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Аз също съм виждал американски сивик с круз контрол и не беше автоматик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Emo

Мойта е с круиз контрол и е ръчка. Още не съм го пробвал как работи обаче. Също и ABS си имам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Еми как работи, аз съм карал бая коли с круиз - караш си с 70 мили примерно, натискаш копчето - газта потъва (само си дава газ) и след това си пасажер вече! :blink: И си държи тая скорост, на баир на надолнище - няма значение. То подава или отнема газта като трябва. Може да има и като опция бутони за ускорение и намаляне на скоростта от волана - занимавка си е с 2 думи. И върши работа в щатите, където трябва да караш примерно 2-3 часа по магистралата. Пък и там все пак доста повече боли, като превишиш скоростта и те хванат! :blink:

Редактирано от iceman1234

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Emo

А като натиснеш спирачката, круиза изключва ли се? Тук по магистралите които съм карал е все пренаселено, та затова питам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Изключва се като чукне6 спира4ка или съединителя,после ако не си преминал на по-низка предавка или пак като сложи6 5-а натиска6 + на волана и тя си ускорява до последната запаметена скорост.Бях си правил експеримент 1-нъж минах магистралата Варна -Каспи4ан на автопилот 130 км/ч ко4ината изгори към 5- 5,5л/100Абе мен ме кефи круиза ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Emo

Мерси за отговорите момчета. При следващото извънградско ще го пробвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Айде, че цената пада :P , или се покачва - зависи коя обява ще прочетете първо :P10790...10490...10355...Ех да имах един бус сега :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Тоя наистина е изтрещял горкия. Пуска яко, пък ако върже.....върже :angry::guns::P Даже 3-те обяви са с различни телефонни номера, за да изглеждат може би като различни обяви от различен продавач. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

свят голям :P хора всякъкви :angry:  :P  :P

<{POST_SNAPBACK}>

чак жал да ти стане ;) абе колеги, дайте да съберем пари за един бус на човека, че ще свърше зле май цялата драма около неотцелилия на собственик Сивик :guns:;);):P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

В момента варви обява в мобилето за хонда D15B2 която пипала маслото като всички хонди --- :):D:P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bvo

Ако се абстрахираме от абсурдната цена, на мен обаче колата откъм ниво на оборудване ми изглежда много добра. Колко с пети генерации от вас могат да се похвалят, че имат едновременно ABS, SRS, клима и шибедах?!

<{POST_SNAPBACK}>

Аз мога:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bvo

Ако се абстрахираме от абсурдната цена, на мен обаче колата откъм ниво на оборудване ми изглежда много добра. Колко с пети генерации от вас могат да се похвалят, че имат едновременно ABS, SRS, клима и шибедах?!

<{POST_SNAPBACK}>

Аз мога:)

<{POST_SNAPBACK}>

Обаче за 6-та генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...