Jump to content
DROGI

Оферта за колегите от форума

Recommended Posts

Взеха ми 12лв, иначе я измиха!

Късно видях темата иначе аз живея точно срещу шела, офертата е била под носа ми. То и новата е близко ама сега нямам какво да мия !!!. Та по темата, не знам дали тези са същите, които бачкаха в шела преди 2 години, но онези масово пукаха колоните на хората и то с чалга :angry:. Двама познати имам, които ходиха после да си купуват нови. Ако са същите.. стойте си при колите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарфи, а ти каза ли, че става дума за офертата, която е само за Honda форума? Освен това, важно е да отидеш точно в края на работното време /между 19 и 20ч./, защото преди това не важи. Мислех, че съм го написал...Аз ходих втори път, втория път се справиха дори по-добре от първия. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че питах за 8-те лева но бях там към 18:00 часа. Казаха, че не са 8лв а 12лв явно са си премълчали, че след един час става на 8лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е така, защото след работното време идва друга смяна. Тази дневната няма общо с промоцията и ги е яд, че не могат да вземат повече пари /защото аз си мисля, че вечерта всичките пари отиват за персонала/. Таа след работното време идват едни други пичове и мият за по 8-мак. Аз ще отида след седмица точно още веднъж, и ако има промяна наистина в офертата ще пиша тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колеги небях влизал от извесно време,и не бях минавал през мивката. Колега как така са ти зели 12лв. за миене и какви са тези неща,от еди колко чеса до еди колко една цена и след това друга. За такова нещо не е говорено офертата е една 8лв за сички хонди.Утре съм там да се разберем какво става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така колеки вече момчето дето е таксувало на 12 лв вече небачка там. Порати тиа неща че е говорено за едно а тои прави друго. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колеги ако някои го интересува момчето дето миеше на старата оферта (шел) бачка на бензиностанция еко.Аз до колкото чух само шефа и един др.колега си ходят. :) Колега(шефа) даи малко инфо кво точно става на мивката аз още несъм ходил там. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...