Jump to content
Honda_fen

Civic D15b2 заглъхва

Recommended Posts

Значи момчета доста изчетох, но единственото което разбрах е че тея хонди си имат някакъв проблем, но не успях да разбера дали се отнася за същото, като при менКолата е с газ+ бензин. На газ е ок. На бензин при рязко подаване на газ колата заглъхва и тогава тръгва.Прави го по често студена. Друго което е че на дълго на бензин едва успя да дигнне 170. На газ не съм я пробвал.Ако проблема не е всеобщия познат при тези мотори, ще съм много благодарен ако някой ми каже какво всъщност представлява това глъхнене при д15б2Благодаря на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Щом само на бенз го прави ходи да ти я прочетът за грешки и да ти проверят лабдата да не е станала"мудна".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е точно синдрома D15Bзле... :) Моята на и на газ и на бензин вдига някъде толкоз 170-180 км/ч.... ако се махне смесителя(т.нар. плочка) предполагам ще може и повече. Не съм пробвал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако отвора на плочката е по-малък от на карборатора се получава точно този проблем.Еди приятел имаше такава малка плочка и беше като тебе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15B2 не е карбуратор, а моноинж. с 2 инжектора... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам и аз D15B2 карам.Вместо поплавачна камера има инжектори и някои друг датчик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за отговорите.Някой друг с д15б2 ако може да каже какви са симптомите при него на прословутото глъхнене. :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и при мен е същия проблем махнах газовата изцяло всичко дори тръбите и пак си е така. Сега съм решил да махна всичко отдолу средни гърнета катализатор ако има и да сложа тръба и крайно гърне и естествено да я прочета но е студено още малко да се затопли и я почвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...