Jump to content
Guest PARADOX_sf

Project: Civic '92 Hatch

Recommended Posts

Guest PARADOX_sf

Проекта по който за добро или зло прахосвам всичките си пари е Сивик 92-ра. Към настоящия момент са променени следните неща: Mugen headers омотани с изоациона лента, Mugen downpipe, Apexi крайно гърне (на тва прилича поне) със muffler, доработки по електрониката позволяваши почти пълен едит на всичко, Cold air intake - вече няма да е нужен, почти завършени Individual throttle bodies с Airbox и зарад него ще се прави custom CAI, 8 броя 12 точкови инжектора като първите 4 са поставени на мястото на стандартните (след дроселите) за ниски обороти, а другите над тромпетите за високи, 3кг алуминив маховик, stаgе 3 кевларен съединител и съответния претискател (за съжаление доста тежък) за него, по трансмисията Torsen LSD (Quaife), карбонови синхронизатори, шорт шифтър, по suspension-а предстои да се сложат полиоретанови тампони които вече 3-ти месец събират прах поради липса на време . Ааа и един JDM cluster, с част от TCS системата. Скоро предстои нова боя и покупка на Zeitronix WB. За в бъдеще има още доста работа неща които искам да променя, но ще съм доволен ако до края на годината събера достатъчно за един K-sport coilover и малко gauage-та. 2007-ма се надявам да има и охлюв.Снимки: линкТова което е изброено до тук е правено/монтирано от мен и/или с доза пиятелска помощ. :thumbs1:П.С. 100% има нещо коет съм изпуснал. Ааа и волан и топка на скоротите Момо не ги броим...

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

"ибах тъ в коча" :P Парадоксе, да не се обидиш, ама в Троян това означава нещо от рода на "велик си бате" :P:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

ъъъъ.. :thumbs1::P:P:P...шапка ти свалям колега..лудница е

Редактирано от mihho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Действай, Парадоксе, че Дарко скоро пак ще ти диша във врата :P надявам се не чак толкова учестено :thumbs1::P;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

евала :P продалжаваи само така :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Коментара може да бъде само един :Е В А Л А :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Човече,възхищавам се на ентусиазма ти!Дано има повече хора като теб!Дано това с което си се захванал върви по вода..... :D:bow::bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

а това със фабричните спирачки ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Да. С фабричните е поне за сега. Добре държат.Като коне ако мине 200 ще съм доволен :bow:Все пак зоната между капака на клапаните и картера е още девствена.П.С. Имам предвид 200 със стандартно гориво. Иначе когат трява ще е на алтернативни горива и мощноста ще варира според бъркожа... :bow:

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Harvester_of_Sorrow
Леле батанцеййййййййй СТРАХОТИЙСКО!!! Направо къртиш миФки!! А когато зоната м/у капака на клапаните и картера вече е дефлорирана направо не искам да мисля тогава какво ще стане!!! УСПЕХ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

  А когато зоната м/у капака на клапаните и картера вече е дефлорирана.........

дано не е от някое бутало само.......

:(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Еб@х...Мнооо брутално...Айде не де се дефлорира, а поне да не е девствена... :( Ужас... :( Оня ден докат се подмотвах из гаража видях че съм забравил да пиша една изолационна гарнитура на всмукателния колектор. С тая гарнитуа мога ви дам пример колко тъпи и първосигнални животни са американците.Те тва нещо тежи барбар с опаковката 60-70 грама. Плащам !!! 20$ за шиппинг + !!! 2$ застраховка. И тоя л@йн@р ми я пратща като оникновенно писмо коет нит има застаховка нит нищо! Тъпата пощаджийка понеже не могло да влезе и влезе нит у чантата нит у пощенската кутия я сгъва на 3 !!! понеже е "плика" е малко по-дълаг от 50см след което я бута не в мойта, а в кутията на съседите ми които са злонравни аборигени и от тях никога нямаше да я полужа. Не че ще я позлват за нещо, верно на гердан ще си я направат, но нямаше да ми а дадът. Та как съм я полужил ли? Еми добре че сестра ми е видяла че пишело нещо УСА на тва дет се подавало и го изскубала с 50 зора от тяхната кутия.Та след тва 3-но сгъване ако беше хартиена гарнитура можех само да си избърха гъз@ с нея. Добре, че е тефлонена и след 5мин си върна нормалната форма... :( П.С. Забравих да добавя към тунинга и иридиеви свещи с 1 топлинно число по-хладни от нормалните.

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

уе уе -аз кат си зема само едни джанти съм щастлив :( -пък ти -ха ха хамайтапа на страна - СУПЕР СИВИК ше прайш :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

.......И тоя л@йн@р ми я пратща като оникновенно писмо коет нит има застаховка нит нищо!.......

<{POST_SNAPBACK}>

Изобщо имаш късмет, че е стигнала до теб :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

браво парадоксе! зачудихме къде се дяна чарка, да не се е случило някоя нежелана среща от 3ти вид с твърди тъпи предмети - а то ставало изтребител!успех ти пожелавам и ако трябва нещо да се помага, свиркай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stayllisimo

......., доработки по електрониката позволяваши почти пълен едит на всичко, ...........

за какво иде реч тук,убердата/кром или някой къстъм проджект на някой бг хакер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Квото додие.

 

Специални благодарности за безцените съвети на 1net за изграждането на оная кутийката с кабелите... :hondarulez:

 

Айде и на 90% готова работата вече:

 

Публикувано изображение

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

ееееееееееееееее :) Честито човече, айде пали звяра, че сезона дойде. Нямам търпение да видя този всмукател как ще развърти мотора :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

уауууу :D:D:):D:D:D;););):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

леле тя мнго сериозна работата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur
Отговорено (Редактирано)

тоз комплект от каде го зе колко парички за ходовата част ли е само

Публикувано изображение

Редактирано от genchotur

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Тоя комплект от щатско и не са всичките тампони. И ми се върза около 220лв с много нерви и чакане. Жалко, че е червен. И канадците са тъпи копелета :( !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

това на energy suspension li e?то не е ли към 120$ всичките тампони?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

Тоя комплект от щатско и не са всичките тампони. И ми се върза около 220лв с много нерви и чакане. Жалко, че е червен. И канадците са тъпи копелета  :( !

<{POST_SNAPBACK}>

абе пич сичките ли мислиш да ги употребиш имам на прелюда едни малки тампончета на задните биалетки на стабилизиращата щанга и не мога да ги намеря никаде ако някое пасне и можеш да ми помогнеш или да кажеш от къде да намеря ще съм благодаренн

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf
Отговорено (Редактирано)

Всичките и дори няма да стигнат...D15 ако ги вземеш за 120$ щи стисна ръката...Днес пристигна и още едни 5 коня :D ... линк линкИма нов адрес за снимките (има и нови): линкВече не е ли УЛТЛА БИЧКИЯ? :)

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Парадокс, поне 10 са така като гледам ;) стига си скромничил :):P;) Честито, много яко ще стане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

за кво става вапрос 4е не мога да отворя снимките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

парадокс, става лудница :thumbs1::worthy: аиде ,че сезона доиде :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

ако смъкне до 14.1-2сек ша е добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Добре ще е, но изникнаха някои непредвидени простотии и ся ще трява да се зимат още боклуци от щатско. :blink:

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Ето и малко филмчета:Тези са от преди около 3 седмици когато я запалих за 1-ви път:видео1, видео2Тези са от днес, но само до 5000 оборота, че и така не и стига бензина:видео3, видео4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

добре върви проектасипвайте тунджа де :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Не е проблема в сипването а че на тоя етап няма как да вкараме още в мотора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Не е проблема в сипването а че на тоя етап няма как да вкараме още в мотора.

<{POST_SNAPBACK}>

бъзиках се за сипването :D

колко кончета предполагаш че ще изкараш на колелата

Редактирано от tinki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Супер яка ще стане Хонделката, и стискам палци да я видим късаща голфове. Мога ли да те помоля за една услуга? Ако някога имаш време /май май нямаш/ да ми дадеш уеб сайт или нещо от сорта, или ако можеш сам да ми обясниш всичките тия неща дето си ги изброил какво са и за какво служат... :dunno::D Благодаря :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Ето малко пикс на новата помпа: пик1 , пик2 Понеже се оказа с голям вход се наложи да се прави фланец: пик3 , пик4И готова за слагане: пик5Малко тестове :thumbs: : видео1 , видео2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

Така като гледам вече нема да остане недохранено дзверчето под капака....евалата колега...де да можех и аз да си пипна така колата :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Тотал ребилда е на дългара старт финална права, по-късно ще сложа снимките които имам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...