Jump to content
IvoAndr

Смяна на фар с Valeo или Depo

Кой от двата ще е по-добре  

24 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Кой от двата ще е по-добре според вас?За Депо-то съм сигурен, че няма да пасне нито на калника, нито на капака, нито на решетката и ще трябва да се наглася с чука, но все пак е нов!Валео-то ще си влезе точно, но е втора употреба!Разликата в цената не е много голяма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой от двата ще е по-добре според вас?За Депо-то съм сигурен, че няма да пасне нито на калника, нито на капака, нито на решетката и ще трябва да се наглася с чука, но все пак е нов!Валео-то ще си влезе точно, но е втора употреба!Разликата в цената не е много голяма.

слагаи valeo аз си взех depo и не пасва идеално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От два дни съм с Депо - до голяма степен пасва, останалото е ефекта на покривените ламарини и брони, които никога не се възстановяват на 100%, но има друго - фарът е нов и кристално прозрачен (свети по-силно) и стои доста смешно спрямо другия, който е помътнял и овехтял...Взимай втора употреба, но внимавай да е от кола с ЛЯВ волан...P.S. Ел. регулируем фар Депо за англичанка след фейслифт върви в диапазона 130-140лв. Прави си сметка за втората употреба...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CARELLO е твоя фар :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CARELLO е твоя фар :)

Така е! :) Сега да видим кой ще даде най-добра цена, че в тая криза и 10лв. са си 10лв. и го взимам! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CARELLO са оригиналните нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, оригиналните ми са CARELLO и определено бих препоръчал втората употреба - Depo-то свети по-силно (засега), но не фокусира светлината както трябва и не осветява добре пътя, абе тайванска х**ня.. За съжаление нямах време за втора употреба, трябваше да се смени веднага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...