Jump to content
Guest surr3a1

19" TFT

Recommended Posts

Guest Magnum

По цял ден съм пред ЦРТ-то и така съм от 5години. И сигурно още поне 1-2 години няма да мина на ТФТ-та.

<{POST_SNAPBACK}>

аз сигурно 15, като първите 5 бяха най-тежките, тогава ТСО още нямаше или ние само бяхме чували за него ... то сигурно за това мустаци и брадичка не ми растат, само отдолу по гушата дето е сянка от радиацията :P

 

аз лично съм супер доволен пък от Samsung 975NF - дано не бъркам моделя, 19", по-скоро 18" но вади по-голяма резолюция от TFT-тата (не знам защо 17" и 19" TFT-тата са с еднаква резолюция)

 

но и според мен от на виктор пръчката по-яка няма! но много парички :P

иначе сонитата са много зле, тринитроните вярно докарват цвят (щото площта на пиксела им е най-голяма) но пък как кривят не е истина.

гледал съм и про (>$1500) TFT и не е зле, моето нетренирано око не намери проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

... то сигурно за това мустаци и брадичка не ми растат, само отдолу по гушата дето е сянка от радиацията ;)

<{POST_SNAPBACK}>

И аз имам същия проблем?! :P:P:P Ама поне още минавам за 20 у/о :P

Samsung 975NF е с DiamondTron тръба :P

А относно офиса - предпочитам си ТФТ-то :P 17" HP, което ме измаря доста по-малко от предното CRT. Все пак при нас плажните масла не ги раздават без пари :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zag

и аз да си кажа мнението. Вкъщи съм на CTX 711FL Trinitron тръба и този монитор наистина криви, но за сега не съм видял ТФТ дето да изкара по добър цвят от него. В работата има ТФТ-та квито искаш и всичките са кой от кой по зле в това отношение. Иначе работната площ на едно 19ТФТ трудно се достига с каквото и да било ЦРТ. Всичко в избора на монитор се свежда до един компромис, кое е по важно за човека който ще го ползва. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...