Jump to content
Guest ShEfA

Не мога да намеря убийствения CRX?

Recommended Posts

Guest ShEfA

Преди време във форума някой пусна един направо зашеметяващ тунинг на CRX. Тази сутрин хвърлих едно щателно търсене из форума, но не го намерих. Става въпрос май за Американско притежание, един колега го има на аватар. Една такава сребриста Хонделка.Искам да я покажа на един приятел, че ме дразни с неговите "убийствени" тунинги на Golf III!Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Открих на кой потребител е аватара, с красавицата която ме интересува.crx-fan има въпросния CRX на аватар. Дано сега някой да може да ми помогне, че умирам вече да му покажа Honda Power

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Искам да я покажа на един приятел, че ме дразни с неговите "убийствени" тунинги на Golf III!ами с голфовете трудно може хонда да се сравнява по простата пречина че голф 3 има аеродинамика на брикет и другото една ваденка на дева мария горе на тавана и става веднага великденско яйце !!! !!! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

Покажи му този:CRX

<{POST_SNAPBACK}>

просто уникален малее...взе ми акъла....изчистен не много натруфен....перфектен... :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Аз държах да му покажа Сивия... Помолих и един приятел да пусне тема в data.bg форумите, за да видим какво ще е общото мнение... и моля, нека на вашето внимание нуспоримия победител... CRX! Ето Ви линк да видите:http://forums.data.bg/viewtopic.php?p=4472728#4472728The Power Of Dreams

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

кви хонди кви 5 лева бе е тва е за мен crx

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUHALA

ееееееееееееУмирам за тез дърти кошници!Страшни са и толкова идей може да им се вкарат като оптика ...................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Преди малко гледах гръцкото издание на списание MAX Power.Доста снимки има в него на сивия ЦРХ.Явно е много известен.... ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...