Jump to content
macaveli

Сивика почна да тропа!

Recommended Posts

И така колеги преди малко се прибрах от работа и слизам си аз от един надлез свивама леко в дясно да мина в другата лента изключвам от скорост и волана почна да играе....със намалянето на скороста се усили друг звук като тракане...то си беше точно тракане де....чакам на светофара тръгвам но нищо не се чува после пак тръгвам да намалям за другия светофар и волана пак почна да си играе и пак почна да се чува тракането....аз мисля че е от карето но въпроса ми е дали може да има друго нещо за да трака така и ако е от карето горе долу някои знае ли колко ще ми струва едно такова?Мерси предварително колеги!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си джантите дали са стегнати .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е малко като "ловци на духове"... в сервиз могат точно да ти кажат както имаш за смяна, и тогава тук могат да ти отговорят колко би струвало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и спукан диск да е, щом се появява при спиране...Каретата тракат повече при тръгване...Най добре е да се прегледа предницата и да се установи със сигурност какво е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм спукан диск...интересно само че се чуда дали поне ще издържи да я закарам до моя си човек да я види....че той е малко извън града :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Ако караш внимателно не е проблем.тя пак си спира,но играе.аз си карам колата вече 5 хил с тропаща лява биелетка,че на тоя студ няма как да я направиме,а въртя по ок 150-200 киломтра на ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тропаща биалетка не е е като спукан диск... поне аз така си мисля. защо просто не ги огледаш, сам можеш да прецениш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако караш внимателно не е проблем.тя пак си спира,но играе.аз си карам колата вече 5 хил с тропаща лява биелетка,че на тоя студ няма как да я направиме,а въртя по ок 150-200 киломтра на ден.

Точно т'ва щях да попитам дали мога да изкарам поне до събота че утре съм на работа и колята задължително ще ми трябват и няма как да отида до моя човек да я погледне!? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...