Jump to content
Guest benji_crx

национална среща

Recommended Posts

Guest Maina 6th gen

относно Юндола - по вчерашна информация от Диджей Спрайт, пътя Юндола Белово (с хубавият асфалт и прекрасните завои) е затворен, понеже го е отнесло наводнението, а откъм Велинград бил като след атомна война :censored: Но най-добре нашите туземци - Рейбъл и Атанасби съответно от Велинград и Белово да кажат :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

относно Юндола - по вчерашна информация от Диджей Спрайт, пътя Юндола Белово (с хубавият асфалт и прекрасните завои) е затворен, понеже го е отнесло наводнението, а откъм Велинград бил като след атомна война :D

Но най-добре нашите туземци - Рейбъл и Атанасби съответно от Велинград и Белово да кажат :P

<{POST_SNAPBACK}>

В средата на февруари, прибирайки се от Банско, все още недоумявайки, реших да мина по пътя Юндола-Белово. Отбивайки се от Юндола попаднах на добре почистен от снегорин път. Пътя си беше супер, няма движение, спускаш се бавно, отстрани си имаше висок сняг и дори нещо малко да сгафиш, няма къде да избягаш. Цялата идилия продължи до отбивката за някакво село мисля беше. Бях минал около 1/2 от пътя. От там нататък вече снегорин не беше стъпвал. И понеже имаше следи от преминали ППС-та (главно джипки разни), реших, че и аз ще се справя. Е слязохме до Белово, но в колата всички бяха така: :o:P:blink::):censored:

...добре, че се наложи само с една кола да се разминаваме, понеже следите бяха само еднопосочни, а на много места се виждаше лиспата на стария път. Но приключението, макар и на места доста опасно ми хареса ;)

 

Все пак колеги, изчакайте да го възстановят пътя, преди да го използвате!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

На Копринка от северната страна е много полегато и съответно тинесто. Южната страна е интересната, но там хонда не може да стигне :censored:

На москвича 2 пъти съм му оставял гърнето там!

 

Аз не съм рибар пък и съм вкусен на комарите, ама ако има топла вода съм навит!

<{POST_SNAPBACK}>

Ройлев, миналата година гледах май към павелбански ръкав се водеше едно широко място за палатки, ама не съм сигурен как се ходи до там. Представи си - пристигаш откъм главния път Кз - Павел Баня, минаваш Копринка, има един път вдясно преди горичката. Тоя път я пресича и стига до един каменист бряг. Септември на тоя бряг опънахме палатките, а отсреща е това място, за което говоря. Говори ли ти нещо обяснението?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic1.5

На Копринка от северната страна е много полегато и съответно тинесто. Южната страна е интересната, но там хонда не може да стигне :drunk:

На москвича 2 пъти съм му оставял гърнето там!

 

Аз не съм рибар пък и съм вкусен на комарите, ама ако има топла вода съм навит!

<{POST_SNAPBACK}>

Ройлев, миналата година гледах май към павелбански ръкав се водеше едно широко място за палатки, ама не съм сигурен как се ходи до там. Представи си - пристигаш откъм главния път Кз - Павел Баня, минаваш Копринка, има един път вдясно преди горичката. Тоя път я пресича и стига до един каменист бряг. Септември на тоя бряг опънахме палатките, а отсреща е това място, за което говоря. Говори ли ти нещо обяснението?

<{POST_SNAPBACK}>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic1.5

На Копринка от северната страна е много полегато и съответно тинесто. Южната страна е интересната, но там хонда не може да стигне :drunk:

На москвича 2 пъти съм му оставял гърнето там!

 

Аз не съм рибар пък и съм вкусен на комарите, ама ако има топла вода съм навит!

<{POST_SNAPBACK}>

Ройлев, миналата година гледах май към павелбански ръкав се водеше едно широко място за палатки, ама не съм сигурен как се ходи до там. Представи си - пристигаш откъм главния път Кз - Павел Баня, минаваш Копринка, има един път вдясно преди горичката. Тоя път я пресича и стига до един каменист бряг. Септември на тоя бряг опънахме палатките, а отсреща е това място, за което говоря. Говори ли ти нещо обяснението?

<{POST_SNAPBACK}>

<{POST_SNAPBACK}>

пи4ове аз сам новообранетс макар това да ми е 2-ра Хонда но пожиаржаите ми от Рибаритса по добро миасто ниама хотелите и стантсиите са много за спане проблеми ниама които иска полиана има страхотна кадето е каржажото кладен4е на Бенковски асфалта е супер аз сам от Русе което е доста далеко от там аз сам мотордйиа и саборите които се правеха там биаха страхотни има жси4ко за което говорите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Абе тя цялата България е супер...ама конкретни оферти се появиха само от 3-4 човека от 1500 регистрирани ! Не че ше хукнат всичките ама всеки вика дайте тука ,дайте там ....тука скъпо там скапано....а насреща нищо !

Аз не съм ходил още до Крънското Ханче ,щото се не ми остава време...ама там могат да преспят 54 човека ! Иначе е много подходящо за Събор ,поне според мен !

Аре ше ви вкарам още една оферта : http://www.aprilci.com/

Разменихме няколко мейла. Ето и самата оферта:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Айде умувайте !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doof

мом4ета аз съм за за рибарица много е готино и има наистина каде да се спи ако сте заинтересовани ще проверя за цени иподробности около хотелите и ресторантите там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

мом4ета аз съм за  за рибарица

много е готино и има наистина каде да се спи

ако сте заинтересовани ще проверя за цени и

подробности около хотелите и ресторантите там

<{POST_SNAPBACK}>

деистваи :P аз съм за ;) но колкото повече оферти ;) толкова по добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

На Априлци наистина е страхотно,намира се точно зад връх Ботев,преди време бях там и останах само с добри впечатления.Съжелявам,че се бавя с офертата за яз.Жрепчево,но хотелът е оф-сиизън в момента.Предполагам,че утре ще мога да се свържа с управителя най после,така че чакайте още една оферта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Съжелявам,че се бавя с офертата за яз.Жрепчево,но хотелът е оф-сиизън в момента.Предполагам,че утре ще мога да се свържа с управителя най после,така че чакайте още една оферта!

<{POST_SNAPBACK}>

Жребчево е страшно,ако става въпрос за станцията дето е на язовира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Съжелявам,че се бавя с офертата за яз.Жрепчево,но хотелът е оф-сиизън в момента.Предполагам,че утре ще мога да се свържа с управителя най после,така че чакайте още една оферта!

<{POST_SNAPBACK}>

Жребчево е страшно,ако става въпрос за станцията дето е на язовира

<{POST_SNAPBACK}>

Страшно? там да не та е гонил комар кат врабче? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe
Отговорено (Редактирано)

относно Юндола - по вчерашна информация от Диджей Спрайт, пътя Юндола Белово (с хубавият асфалт и прекрасните завои) е затворен, понеже го е отнесло наводнението, а откъм Велинград бил като след атомна война :P

Но най-добре нашите туземци - Рейбъл и Атанасби съответно от Велинград и Белово да кажат ;)

<{POST_SNAPBACK}>

пътя верно е бая зле през белово за юндола ама през велинград става има малко дупчета и малко прилича на лунен пеизаж ама става.

там ще се разбере кои е кара и кои не

Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder
Отговорено (Редактирано)

на жребчево е супер яко ;)емко там комари нема ;)но специално за тебе ше купя един кашон АнтиКумарин :P сега по тематавярмва, че от там ще бъде една от най-добрите /да не казвам най*/ оферти.както спомена и колегата крелион преди няколко денастанцията разполагала със 150 места ... места за паркиране но нека си дойде офертата ;)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Днес говорих с управителя ;) Когато разбра,че става дума за фенклуба на Хонда много се зарадва защото той самия карал CR-V ;) Каза,4е до седмица ще ми изготви добра оферта,само че както винаги всичко хубаво не може да бъде перфектно-могат да ни предоставят не повече от 70 места :P Мястото е наистина прекрасно,но нека все пак да видим офертата.Лошото че не съм сигурен дали има някакви други почивни комплекси в района,за да настаним повече хора.Гр.Твърдица е на около 10-тина километра,гр Нова Загора също е наблизо...Ще ви покажа офертата като е готова и вие решавате;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

добре върви, браво момчета - нека съберем няколко подобни оферти, подлагаме ги за една седмица на гласуване и действаме :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest coso

Браво Момчета!Искам и аз да кажа, че района около брега на Жребчево и суперски и ако офертата е добра, ще се получи чудна сбирка. :angry: Само не съм убеден дали има подходящи терени за колите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

Съжелявам,че се бавя с офертата за яз.Жрепчево,но хотелът е оф-сиизън в момента.Предполагам,че утре ще мога да се свържа с управителя най после,така че чакайте още една оферта!

<{POST_SNAPBACK}>

Жребчево е страшно,ако става въпрос за станцията дето е на язовира

<{POST_SNAPBACK}>

Страшно? там да не та е гонил комар кат врабче? :(

<{POST_SNAPBACK}>

:dry:;):o:P:angry::blink::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

кога ще определите точна дата ....и не мислители че жсе пак тряжа да има няква писта или поне път на които да си пробваме колите....все пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

ДАТАТА Е 2,3,4-ЮНИ :angry: писано е на няколко пъти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

От миналогодишната среща още им държи влага на тия дето си пробваха колите.Ако пак ще има изпълнения предупреждавайте за да се организира един полеви сервиз. :angry::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

От миналогодишната среща още им държи влага на тия дето си пробваха колите.

Ако пак ще има изпълнения предупреждавайте за да се организира един полеви сервиз.

;)  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

:ph34r:;););):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

хаха, освен да резервираме хотела преди тях :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

И все пак ТАЗИ БАЗА ли имате в предвид :ph34r: Хубава е ...ама ми се струва че ше я пръснем по "шевовете"...пък и...има ли наоколо някоя права отсечка ? :) или ше се дърпаме с лодки в язовира ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

От миналогодишната среща още им държи влага на тия дето си пробваха колите.

Ако пак ще има изпълнения предупреждавайте за да се организира един полеви сервиз.

:D  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Има завеждащ полевия сервиз.( за справки BOGIE) :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

И все пак ТАЗИ БАЗА ли имате в предвид  :D Хубава е ...ама ми се струва че ше я пръснем по "шевовете"...пък и...има ли наоколо някоя права отсечка ?  :o  или ше се дърпаме с лодки в язовира !  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Да,за нея става дума,но споко управителя е Хондаджия ;) Ние сме с предимство :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

а дано , че вече немаме търпение :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

всичко е много хубаво но, тези 70места ме притесняват . ще трябва да спим по 2,3 на креват или на смени :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

всичко е много хубаво но, тези 70места ме притесняват . ще трябва да спим по 2,3 на креват или на смени :o

<{POST_SNAPBACK}>

няма се ревнуваме, ще се редуваме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

всичко е много хубаво но, тези 70места ме притесняват . ще трябва да спим по 2,3 на креват или на смени :D

<{POST_SNAPBACK}>

няма се ревнуваме, ще се редуваме!

<{POST_SNAPBACK}>

ама що да се ревнуваме нали сми си само наши хора :o:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Айде още една оферта , макар че кат гледам народа се е насочил вече ...само не знам как ше се събереме...имам хубавото предчувствие че ше се довлекат около 100 души минимум !!!:o

 

http://www.tryavna.bg/web/seasons/

 

Ето и отговора от хотела:

G-n Ivanov,

Hotel Sezoni razpolaga s 62 stai i 3 apartamenta ili 126 legla. Ako niama drugi rezervacii moge da rezervirate celia hotel, kato za celta e neobhodimo po - otrano da opredelite perioda.

Cenata na dwoina staia komfort e 60 lv, lux staia /9 br./ - 70 lv, edinichna staia-40 lv, apartament - 80 lv. Cenata vkl. DDS,zakuska na blok masa.

Pri zapitvane ot Vasha strana za konkretna data, ste vi izpratim podrobna oferta

s predlogenia za menu i wazmogni otstapki.

Dopalnitelna informacia ot nas moge da poluchite i na telefon 0677 2285, 0885800154.

Za nas ste e udovolstwie da badem Washi domakini za predstoiasto meropriatie.

S uvagenie

Ralica Nikolova

 

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Така.Най после офертата :bounce: Значи предоставят се 70 места с бунгалата!Но съвсем наблизо има друга база с 20 места!Цената на легло(без значение бунгало или стая) е 12лв на вечер!Цена за храна може да се направи по заявка т.е.да си изберем две три неща от менюто за да може да се приготви предварително и да няма голямо чакане.Управителя ме попита дали искаме да ползваме зала за конференций.Ако да той лично иска да покани представител на Хонда за България, който да ни представи новите модели,цени и т.н. за България! :D (Както вече споменах управителя е фен на Хонда)!Но разбира се залата се заплаща допълнително :D 2-3 седмици преди датата трябва да се потвърди с капаро!http://ns-sliven.domino.bg/ Това е местенцето :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

аз съм за.тоест мястото ми харесва :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Май това е офертата, дето ни трябва! И аз съм ЗА :bounce: Само не е зле да предвидим резервни места за спане поне 30-тина :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

който не идва от четвъртък,петък да си носи палатка за всеки случей :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

мястото е страшно...и на мене ми харесва...ааа и аз съм за ходенето колко може по рано....че тука има една палатка каде събира прах в мазето :bounce::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

да опътвам военната палатка с 20 места до станцията, а ? :P:P:D а мястото е супер , цените също са много приемливи :DOFFTOPIC: нямам търпение вече да видя колко фенове с Клубни якенца ще се съберат :D мисля си дали да не запазя от сега и едно за управителя белким намажем още някоя отстъпка :D .. пък и да го направим ЕДИН ОТ НАС :bounce::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

OFFTOPIC: нямам търпение вече да видя колко фенове с Клубни якенца ще се съберат  :D

мисля си дали да не запазя от сега и едно за управителя белким намажем още някоя отстъпка :D .. пък и да го направим ЕДИН ОТ НАС  :bounce:  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Защо не,можем да му направим подарък,много ще се зарадва човека :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Мястото е супер,офертата ми изглежда перфектна.Май тази е най-добрата до момента :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Това е нашето место.И аз съм твърдо за.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...