Jump to content
Guest benji_crx

национална среща

Recommended Posts

Guest benji_crx

е мисля че дойде време да се мисли за националната среща.давайте предложения каде и кога. и моля да не се разводнява темата с от сорта от каде да си купя бутилка минерална вода и какъв бензин да сложа по магистралата.моля за по сериозни предложения и въпроси :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

В Търново-Габрово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

За незнаищите до сега са се провели 3 национални ако броим тази първата ,която се организира в Ст. Загора и бяхме само хора от Ямбол,Ст. Загора и Пловдив другите 2 бяха на Юндола и не бяха никак зле и добре организирани благодарение на някои колеги :D .за това ако давате предложения се замислете и кой ще го организира .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

В Търново-Габрово

<{POST_SNAPBACK}>

и аз съм ЗА (не само защото съм от Габрово :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

В Търново-Габрово

<{POST_SNAPBACK}>

и аз съм ЗА (не само защото съм от Габрово :D )

<{POST_SNAPBACK}>

ето кой ще призвъни на узана да резервира нещо!

 

аз от хотел географски център останах много приятно изненадан - въпреки че е повече хижа, отколкото хотел (с 1 звезда е)

но пък хотелчето е малко и няма да ни събере. трябва да се проверят по-големите.

сега пък е ски сезона и цените са по-дебели.

 

според мен лятото е по-добър сезон за национална среща, да се въргаляме по поляните - сега ще се затворим по стаите и каква среща ще стане?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Хубаво е да бъде някъде в централната част на Родината...за да е удобно за всички и да няма сърдити или такива ,които са пропътували 400км,а други 50 :D Така че предложението:

Търново-Габрово

е добро !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

не става въпрос за сега, а за юни месец някъде, иначе "Узана" си е перфектно место и има много станции и хотели :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Мога да кажа, че прилично познавам Узана и не се сещам за място, което да отговаря на нашите изисквания. Или е скъпо и луксозно, или е партизанско и малко и неудобно.Относно времето ... по първа пролет ще е добре за първата :P Магнума да не се скътава, ами да си каже мнението за Бузлуджа. Аз от една хижа (доста прилична) останах много доволен, но тук може би и Манчев ще трябва да помогне. Там на практика е най-честно, защото всички ще качват само едната половина на Шипка :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Напълно подкрепям идеята за среща в района на Габрово, както и около Бузлуджа е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GHOST

аи някаде по морето лятото стига с тия планини писнали са мипак лятото ако не си на морето..........то каде да си?някаде надолу ??????????????????/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

да, на Узана става - има големи полянки и една кръчма / трите мечки/ с басейн и лятна градина и хотелчетата ги бива ; ресторанти , нощен бар с дискотека :P:D:P абе добро е като идея на 10 км. от Габрово :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

на мен ми се нрави Търново :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Стига с това море бре!!! Сабери паплач от стотина души, настани всички да спят и да се хранят на прилични цени в най-голямата лудница - лятото на морето, пък тогава го предложи тук :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Roger

И по горите става ... само да има асфалт, че мойто чудо е с анти-калдаръм спойлери :D Когато и където кажете...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

ОПРЕДЕЛЕНО ЗА ТАЗИ ЦЕЛ НАЙ УДОБНОТО МЯСТО ЗА ТАКАВА СРЕЩА Е ЦЕНТРАЛНА БЪЛГАРИЯ.ЗАТОВА ТВЪРДО ЗАСТАВАМ ЗАД КОЛЕГАТА DIDKO :rolleyes::cool::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

От кога чакам това предложение за националната. Супер, много съм щастлив! :rolleyes: Но верно дайте някаде кадето е достъпно за всичките ни коли, че да няма ексцесии. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mafiaboyzclan

е тук по-отдавнашните "зарибени" трябва компетентно да се намесят и дадат проекто-предложение, като се вземат в предвид предишни сбирки :huh: на природа, широко и удобно поне за повечето, с кръчми и места за спане :rolleyes::cool::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Мога да кажа, че прилично познавам Узана и не се сещам за място, което да отговаря на нашите изисквания. Или е скъпо и луксозно, или е партизанско и малко и неудобно.

Относно времето ... по първа пролет ще е добре за първата  :huh:

Магнума да не се скътава, ами да си каже мнението за Бузлуджа. Аз от една хижа (доста прилична) останах много доволен, но тук може би и Манчев ще трябва да помогне. Там на практика е най-честно, защото всички ще качват само едната половина на Шипка  :huh:  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

Гутову - нещо средно между хижа и хотел, средата на 80-те е било лукс, ъъъъ, сега забравих как се казва - 10-12лв беше нощувката (нали тъй, аз не помня точно), стаи - обикновено са сдвоени две двойки (т.е. общо 4 човека) с коридор и два Публикувано изображение . На сами Бузлуджа е, за запознатите - на обратния завой преди хижа Голяма Бузлуджа. Ей тоя линк се надявам да свърши работа за онагледяване

Има си кръчма прилично голяма с цени човешки и много Шуменско и Туборг и идеална полянка....

Големият зор е, че няма голям паркинг. Макс. 7-8 коли да се спрат, едната ако е jazz. Могат да се оставят естествено на паркинзи на 2-3мин път пеш, но все пак е далеч и колите не са защитени от казанлъшки селяни като Magnum :huh: Това смятам да го проверя в най-скоро време след падането на снеговете като ходя по село мило, село родно - ще огледам за възможности за паркиране. Иначе мястото е страхотно, лятото с Дидко си направихме хубава гонка по пътя Шипка - Бузлуджа, с малко повече късмет можем да направим нещо организирано, т.е. да го освободим. Абе мястото е много яко, довечера може да покажа снимки.

 

Още един вариант са хотелите и хижите край Шипка, ама това трябва да се провери. Magnum, да знаеш за копаците нещо?

 

P.S. сега гледах, че линка с картата малко бяга на запад - вижте по картинката "Бузлуджа". Или в бгмапс потърсете Казанлък - мааалко на север :cool:

Редактирано от Ognyan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

От кога чакам това предложение за националната. Супер, много съм щастлив! :rolleyes:  Но верно дайте някаде кадето е достъпно за всичките ни коли, че да няма ексцесии.  :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

То за теб угода нема ве колега..... ся 6е изка6 и ножовете да са Солинген лазарно нато4ени,тея с които 6е реже6 пражолките :cool: хахахах

Узана е добър вариант,място за колите бол.Юни месец как ви зву4и?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

От кога чакам това предложение за националната. Супер, много съм щастлив! :rolleyes:  Но верно дайте някаде кадето е достъпно за всичките ни коли, че да няма ексцесии.  :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

То за теб угода нема ве колега..... ся 6е изка6 и ножовете да са Солинген лазарно нато4ени,тея с които 6е реже6 пражолките :huh: хахахах

Узана е добър вариант,място за колите бол.Юни месец как ви зву4и?

<{POST_SNAPBACK}>

аз пък съм за април ... тамън ще се забравим и ... можем септември или октомври - пак :cool:

 

тоест

говорихме за 2 срещи на година .. и ако така ще го правим - по добре да е април и октомври примерно :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

ААа, тоя път не сте познали. :rolleyes: Има си жени за тая работа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Колеги дайте първо да уточним кога да направим срещата.После да уточним мястото.Лично аз съм за централна България.Миналата година ни се разказа играта от път,но ако пак решим да е на Юндола с удуволствие ще дойда въпреки 1100-те километра.Друго важно нещо е да има място за паркиране,място за скара и си мисля че едни бонгала ще са най-добре,хем ще има място за скара хем на никого няма да пречим.Нека да започнем с анкета за месеца пък после ще уточняваме и мястото :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda lyd fen

От кога чакам това предложение за националната. Супер, много съм щастлив! :rolleyes:  Но верно дайте някаде кадето е достъпно за всичките ни коли, че да няма ексцесии.  :cool:

<{POST_SNAPBACK}>

Ех този " ti6o "........И аз мисля да дойда този път,само да не трябва да си свалям броните преди тръгване.((място достъпно за ниски хондичкииии))... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg

От кога чакам това предложение за националната. Супер, много съм щастлив! :rolleyes:  Но верно дайте някаде кадето е достъпно за всичките ни коли, че да няма ексцесии.  :cool:

<{POST_SNAPBACK}>

Ех този " ti6o "........И аз мисля да дойда този път,само да не трябва да си свалям броните преди тръгване.((място достъпно за ниски хондичкииии))... :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

АЙДЕЕЕЕЕ

Подкрепям с две ръце и дано до тогава най-накрая сам боядисал колата :huh::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Колеги дайте първо да уточним кога да направим срещата.После да уточним мястото.Лично аз съм за централна България.Миналата година ни се разказа играта от път,но ако пак решим да е на Юндола с удуволствие ще дойда въпреки 1100-те километра.Друго важно нещо е да има място за паркиране,място за скара и си мисля че едни бонгала ще са най-добре,хем ще има място за скара хем на никого няма да пречим.Нека да започнем с анкета за месеца пък после ще уточняваме и мястото :newbie:

<{POST_SNAPBACK}>

е ти пък дидо :drunk: ... не беше толкова много пътя. ми ако беше в петрич?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Какво ще кажите за Котелския бълкан за там мога да се наема с организация и тнт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

и еленския балкан го има като вариант

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

за април е екстра !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

за  април е екстра !!!

<{POST_SNAPBACK}>

...Аз пък мисля че Април все още ще е студено на Балкана...най-рано Юни за Планина...иначе ше тряя с Шубите :hondarulez: /лично мнение/ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

и еленския балкан го има като вариант

<{POST_SNAPBACK}>

стига да има кои да се заеме по въпроса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GReddy

Каквото ще да става тази година и аз идвам.Работа напускам ако трябва ама идвам кадето и да е. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

От кога чакам това предложение за националната. Супер, много съм щастлив! :)  Но верно дайте някаде кадето е достъпно за всичките ни коли, че да няма ексцесии.  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

ti excesiite gi pravi6 na Carigradsko :):D:)

sorry ama sam na seminar4e i neam kirilica

 

Uzana e mizeriq -- ima edin hobav hotel 3 *** i e cifra

tam ima 5 stancii

moga da uredq stanciqta na Ob6tinski savet Gabrowo-33stai+2 apartamenta , no toaletnata e na etaja --- no za 9 lv........ 6te va pi6a ob6tinari :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Дите да дадем 2-3 предложения,и да направи анкета.... :) Така е най добре....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

emi parvo trqq da se uto4ni datata za se prozwanqt stanciite !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

и еленския балкан го има като вариант

<{POST_SNAPBACK}>

стига да има кои да се заеме по въпроса

<{POST_SNAPBACK}>

:)

това е основния проблем. иначе хубави места в нашата китна родина да искаш, но някой трябва да се наеме с организацията, да отиде предварително да проучи, да резервира

 

а котел е едно прекрасно място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

и еленския балкан го има като вариант

<{POST_SNAPBACK}>

стига да има кои да се заеме по въпроса

<{POST_SNAPBACK}>

:)

това е основния проблем. иначе хубави места в нашата китна родина да искаш, но някой трябва да се наеме с организацията, да отиде предварително да проучи, да резервира

 

а котел е едно прекрасно място

<{POST_SNAPBACK}>

Ако benji_crx се навие,може да се хванем с него и да отидем,че сме близо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Абе а за хотел Рибарица в Рибарица кво ще кажете, всичко си има, а и е супер. Мене много ме кефи. :D:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

трябва анкета !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...