Jump to content
OUTLENDER

къде в Русе разбират от хонди

Recommended Posts

някой колега от Русе с хонда може ли да ми каже къде разбират от хонди ,защото не искам колата ми да попадне в ръцете на някой който ще вижда за първи път двигател на хонда ,става въпрос за обслужване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз познавам едни момчета имам тел.на единия Мартин се казва но незнам дали е още същия 0896751569 миналата година ми го даде.Знам и един сервиз малък имаше при кръговото собственика има две Хонди предполагм че и той ги разбира.Ти смяна на ремъци и филтри ли ще правиш.Каква ти е Хондата аз на моята сам си ги правя??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За по сложна интервенция по колата само едно място - сервиза на Тойота!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за хонди препоръчвам Николай, много добър монтьор, има слабост към японски коли, той има сивик и CR-V. Сервизът се намира в една пресечка след Кооперативния пазар. От Кооперативния заставаш на кръстовището за гарата, и тръгваш към Борисова (не нагоре към гарата), мисля че втората пресечка вляво завиваш и гледаш пак ляво, сервизът има стендове и хората си разбират от работата. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми тоя Николай който има ЦРВ и Сивик май е човека за който говорих ако Сивика е сребърен е моя бившия :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички колеги които се отзоваха ,ще обслужвам по нататък ,исках да знам ,за да не се лутам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...