Jump to content
PARUSHEV

Случайна среща в Стара Загора!

Recommended Posts

Здравейте колеги, утре ми се налага по работа да ходя в Стара Загора и ми хрумна, ако желаете разбира се, който има време и желание да се срещнем и запознаем. Ще бъда на паркинга пред Била в 10:00ч. българско време :P (старата Била, над руския пазар, до гърбиците). Ще чакам колеги, които искат да дойдат :) P.S. Надявам се да има свободни колеги и, тези, които искат да дойдат да са точни. Благодаря :)Забравих да спомена, не е лошо да каже кой ще дойде :D

Редактирано от PARUSHEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще минавам точно през там но сьм на Била в 8 че искам да не се врьщам с моита кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще спя след нощна,инак бих дошъл. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

о аз бях,имам нов приятел от Ямбол/важното е,че не оставихме човека сам,оооо и фотото беше в мен ама аз сьм един.../

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега чак днес си дойдох от зарата, голямо гости с ракии и салати си направих ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше един колега с 6 генерация и беше от форума имаше лепенка и аз го мернах но барзах за новата придобивка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще спя след нощна,инак бих дошъл. ;)

Нищо колега, следващият път, като идвам ще се разберем ;) Днес видях тук там хондавелки. Вчера паркирах в Казански, зад блок 19 (общежития), имаше една 6-та ген хеч, сива с бели стопове, със стикер на клуба, но не го познавам колегата, надявам се следващия път като идвам да се видя с него и с вас ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...