Jump to content
EAGLE EYE

продавам сивик купе

Recommended Posts

Сивик купе 6 генерация 1.6 vtec 125 коня, d16y8 . Производство САЩ 1998 година!Всички екстри за модела + сменени фарове и стопове ,внос от USA!Газов инжекцион BRC ,монтиран в спец. сервиз още в гаранция!Колата е карам вече 4 години ! Сменил съм доста неща по нея и съм я подържал много добре !Цвят тъмно син металик!Забележки по външен вид! Няма удари , но има драскотини и леки забележки!Лети джанти 15-ки с добри гуми.По двигател и ходова част е безупречна! Нито една кора или елемент не тропат или скърцат по нея!снимки по късно . Цена 5500 лв.Бартер за по нов автомобил с доплащане от моя страна!Валери- 0886552694 от Пловдив!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ще се продава до края на месеца. След това ще и се случи нещо интерестно и ще си е карам вечно! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4300 лв! Това е купе 6 генерация В-ТЕК ! Хайде бе хора Няма такава кола ,няма такава цена!Колата е без газ, с чисто нови гуми 4бр. спорти нарязани дискове и спортна генерация!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе хора ! Елате да я видете поне, никой неще да си направи труда да я види ,да я покара ,за да види каква машина е !Първия печели !!! А за цената ,ще се разберем ,лично с мен !!Трябват ми парички за цвички! :weights: ТОВА Е НАЙ ЯКОТО КУПЕ В БГ! хахахаха :plane::(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

4000лв!БЕЗ БАРТЕРИ вече! Взех си друга кола и тази си чака новия собственик!Да звънят САМО СЕРИОЗНИ КУПОВАЧЕИ МОЛЯ!Цената не подлежи на коментар и стотинка надолу! Няма такава цена ,няма такава кола!4000 лв + подараъци към колата!

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...