Jump to content
Guest mihho

СтрътБар

Recommended Posts

Guest mihho

Възможно ли е да закупя от някаде стът бар за мойта бамбина някаде от БГ....или да го поръчвам от йБеи :lol::lol::lol: ...ако има инфо моля споделете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Аз вече бях готов да си поръчам от Полша (филтър, strutbar и shortshifter), с идеята че доставката ще ми излезе по-евтино (а и там цените са в долари), но ме отказаха с 250EUR за доставка. Сега уж търсят друг начин ама от няколко седмици нищо не са писали. Ето ако ви интересува. http://e-x-c.com/. Първо бях се насочил към тоя http://www.carstylingtuning.com/scripts/index.php магазин (Чешки) щото доставката е към 60EUR (е верно, че е по обикновентата поща май), ама там пък цените са същите (и отгоре), но в евро.

Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

на мене от ибей ми искат 3$ за стръта и 17$ дставка ама незнам тоя още не ми еписал продавача .....също шорт шифттър за 3 $ + 27$ доставка Гърне 8$+47$ доставка и черешката колектори 9$+109$ доставка

Редактирано от mihho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

на мене от ибей ми искат 3$ за стръта и 17$ дставка ама незнам тоя още не ми еписал продавача .....също шорт шифттър за 3 $ + 27$ доставка Гърне 8$+47$ доставка и черешката колектори 9$+109$ доставка

<{POST_SNAPBACK}>

Човек ти направо ме разби. Strutbar за 3$. А и тая доставка от от 17$ !!!. То в БГ примерно София-Варна доставката (по куриер) сигурно е там някъде. Честно да ти кажа ми се струват малко невъзможни тия цени!!! Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

на мене от ибей ми искат 3$ за стръта и 17$ дставка ама незнам тоя още не ми еписал продавача .....също шорт шифттър за 3 $ + 27$ доставка Гърне 8$+47$ доставка и черешката колектори 9$+109$ доставка

<{POST_SNAPBACK}>

Човек ти направо ме разби. Strutbar за 3$. А и тая доставка от от 17$ !!!. То в БГ примерно София-Варна доставката (по куриер) сигурно е там някъде. Честно да ти кажа ми се струват малко невъзможни тия цени!!!

<{POST_SNAPBACK}>

еми продавача има над 100000 продажби .....уж е сигурен ше видим...и на мен ми се стори странно но знае ли човек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

само за да придобиете представа за колко тъпи ни имат в УСА.....къв тряя да си ...your total is $8.99 + $172 s/h to BulgariaWe accept payment via money order, cashier check, paypal (with confirmed address only) or credit card over the phone.Значи тоя иска 172 долара за доставка на стрътбар.....а за колектори един друг иска 100 каде са 100 пъти по тежки и т..н

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

само за да придобиете представа за колко тъпи ни имат в УСА.....къв тряя да си ...

your total is $8.99 + $172 s/h to Bulgaria

We accept payment via money order, cashier check, paypal (with confirmed address only) or credit card over the phone.

Значи тоя иска 172 долара за доставка на стрътбар.....а за колектори един друг иска 100 каде са 100 пъти по тежки и т..н

<{POST_SNAPBACK}>

Виж тея 172$ за доставка са по-реални (примерно ако използват USPS), но с UPS или DHL доставката на примерно пакет до 7-8 кг май е някъде към $400. Като имаш в предвид, че доставка примерно от Чехия до България (до 10-15кг) е 60 евро по нормалната поща. Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

и кво ще стабилизираш толкова с тоа стрът? Земи си дай тия кинти за нещо по-реално, поне да усетиш нещо. Това е за по-наточени коли, дето сичко друго си имат вече, не впрягай каруцата пред коня, да не стане: "бррррр запри коня, че каруцата ша пий вода" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

и кво ще стабилизираш толкова с тоа стрът? Земи си дай тия кинти за нещо по-реално, поне да усетиш нещо. Това е за по-наточени коли, дето сичко друго си имат вече, не впрягай каруцата пред коня, да не стане:

"бррррр запри коня, че каруцата ша пий вода" :D

<{POST_SNAPBACK}>

хаххахахах..или отиде коня у ряката.......еми аз нема да го зимам тва посмъртно ....а стръта е просто и лесно подобряване и мойта не мога да я наточа кои знае колко....поне по отношение на ДВГ и тем подобни....Англичанка все пак.....а искам coilover suspention Но е доста скъпо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Михо голям си надъханяк бре,виж провери в Манимпекс имат цялата гама на Ractive,филтри интейци струт барове и секви 6туротии :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Михо , на ractive за хонда стрът бара с доставката струва 105 лв.аз съм си го поръчал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Михо , на ractive за хонда стрът бара с доставката струва 105 лв.

аз съм си го поръчал

<{POST_SNAPBACK}>

През Манимекс ли е тва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Михо , на ractive за хонда стрът бара с доставката струва 105 лв.

аз съм си го поръчал

<{POST_SNAPBACK}>

През Манимекс ли е тва

<{POST_SNAPBACK}>

не, имам приятели в един магазин в София който внасят главно ractive

МЕН ВЪЗДУШНИЯ ФИЛТЪР МИ Е ОТ ТАМ И Е 80 ЛВ. задно гърне пак на ractive е 330лв.

изключително съм доволен от тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

Михо голям си надъханяк бре,виж провери в Манимпекс имат цялата гама на Ractive,филтри интейци струт барове и секви 6туротии  :censored:

<{POST_SNAPBACK}>

Михо , на ractive за хонда стрът бара с доставката струва 105 лв.

аз съм си го поръчал

<{POST_SNAPBACK}>

През Манимекс ли е тва

<{POST_SNAPBACK}>

не, имам приятели в един магазин в София който внасят главно ractive

МЕН ВЪЗДУШНИЯ ФИЛТЪР МИ Е ОТ ТАМ И Е 80 ЛВ. задно гърне пак на ractive е 330лв.

изключително съм доволен от тях

<{POST_SNAPBACK}>

Драгич :( нищо не мога да направя от вътре ми иде :D ...тормози ме и ми вика....я ся тва да сложим...я ся онова....кво да праа....слушам го нема как...ама джоба не слуша.....Манимпекс.....софия предполагам...адрес нещо ???....а колега

greenwather аз рискувах да поръчам гърне от йбеи...ако не дойде каде да ги намеря тия хора....и цените им за теб като за приятели ли са или са стандартни........а и май май си намерих стрът бар :P;)......някво инфо за цени на shortshifters в Бг да имате...черпа бира :D:D

Редактирано от mihho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...