Jump to content
ogi_accord

Навигация

Recommended Posts

Имам Акорд 1999г с вградена навигация.Търсих в нета, но не открих нищо , което да ми свърши работа.Някой може ли да ми каже от къде мога да си изтегля карта на България по възможност на български или от къде мога да си купя диск? Моля ви помогнете ми. Благодаря предварително ))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел има същото. Но не успя да намери адекватно решение, да не кажа - никакво. Дано колегите ме оборят, за да може и той да се наслаждава на навигацията си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Акорд 1999г с вградена навигация.Търсих в нета, но не открих нищо , което да ми свърши работа.Някой може ли да ми каже от къде мога да си изтегля карта на България по възможност на български или от къде мога да си купя диск? Моля ви помогнете ми. Благодаря предварително ))

Здрасти малко ще се разочароваш но няма карти за този модел акорд. И аз съм с същата и няма, търсил съм на всякаде и нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Акорд 1999г с вградена навигация.Търсих в нета, но не открих нищо , което да ми свърши работа.Някой може ли да ми каже от къде мога да си изтегля карта на България по възможност на български или от къде мога да си купя диск? Моля ви помогнете ми. Благодаря предварително ))

Здрасти малко ще се разочароваш но няма карти за този модел акорд. И аз съм с същата и няма, търсил съм на всякаде и нищо.
За тази навигация карти няма. Аз имам оригиналните на Италия от 1999г. и Алпите от същата година. Говорих с едни специалисти да сменят софтуера, но все нямам време да я откача и занеса за преинсталация, пък да видим дали ще тръгне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Акорд 1999г с вградена навигация.Търсих в нета, но не открих нищо , което да ми свърши работа.Някой може ли да ми каже от къде мога да си изтегля карта на България по възможност на български или от къде мога да си купя диск? Моля ви помогнете ми. Благодаря предварително ))

Здрасти малко ще се разочароваш но няма карти за този модел акорд. И аз съм с същата и няма, търсил съм на всякаде и нищо.
За тази навигация карти няма. Аз имам оригиналните на Италия от 1999г. и Алпите от същата година. Говорих с едни специалисти да сменят софтуера, но все нямам време да я откача и занеса за преинсталация, пък да видим дали ще тръгне.
Пробвай да видим ако става ще е супер. Питай и колко ще струва това удоволствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има възможност да се разбере модела на навигацията и от там да се търси софтуер конкректно за нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има възможност да се разбере модела на навигацията и от там да се търси софтуер конкректно за нея

Навигацията е на блаупункт. модела точно не си го спомням. но мога да го потърся имам го някаде записан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...