Jump to content
W-POWERRRRR

вапрос за по-можещите

Recommended Posts

здравейте колеги!не бях сигурен, дали трябва да пускам нова тема,но вече го направих.знам,че има доста писания по вапроса но незнам кам кой да се обарна конкретно.виждам,че доста от вас са със сменени двигатели и си карат количките доволни.реших се на ново сарце под капака,но ще ми трябва помощ и знам,че ще е намера тук.вапроса ми е може ли някой да се ангажира да ми качи на колата това:http://img91.imageshack.us/i/022tcn.jpg/карам сивик 94 и колата е перфектна,но един хубав двигател ще и дойде добре.и аэ барабар петко с мъжете ;) искам вазможно най малко трансформации под капака и гаранция че ще стане.за някой от вас това е проста интервенцияако нещо сам попитал неправилно- поправете ме.не сам сигурен дали двигателя още е наличен,но предполагам че ще се намериблагодарско колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тоя вече не е наличен но на същото място има още един такъв. За инсталацията почти всичко е plug and play. Зависи какъв е сивика ти имам предвид с кой двигател е. Ако е 1.3 там интервенциите са по-големи. Почти навсякъде могат да монтират двигателя въпроса е кой ще ти даде най-изгодната оферта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз това и очаквам-офертимотора е D15B2 с климатик,който искам да си остане.а кво ще рече plug and play

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да го сложиш на мястото на д15б2 както вече може би си разбрал ще ти трябват: оборудван мотор с всички стойки и тампони, кутия, полуоски, лостовете за скоростите, ЕКу заедно с буксите към него, инсталацията на мотора и компресор за климатик за Б-серия ако си искаш климатика. Под plug and play имам предвид че не трябва да променяш нищо по купето за да сложиш мотора вътре. Всичко си пасва единствено трябва да се оправи ел. инсталацията. За оферти звънни на колегите които внасят коли и части от англия - boss hogg, dragi4, spasko52 има и други.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане ;) безпроблемно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата да се затваряразбрах с кой да говора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...