Jump to content
djigata

предпазител за електрическото моторче което пръска вода

Recommended Posts

здравейте колеги имам следния въпрос интересува ме къде се намира предпазителя за електрическото моторче което пръска вода на челното стъкло и другия проблем който имам е като натисна бутона за миене на фаровете се чува само щракане на реле и фаровете ми моментно намаляват светлината си след което се оправят количката е акорд 96г 1.8 16v p.s. дали не съм изгорял моторчето защото докато бе топло имаше чиста вода в казанчето и след това замръзна но пък му добавих концентрирана течност 2л

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и на моя сивик замръзна ама с малко концентрат за чистачки и се оправя или чакаш пролетта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май ще чакам пролетни температури

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след 30минутно размразяване посредством наливане на вряла вода в казанчето след това източване с маркуча и отново вряла вода проблема е решен всичко работи нормално :angry::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А би ли трябвало да издава звук поне че се опитва да пруска вода?Моята не издава и ме съмнява дали не ми е изгоряло моторчето?Иначе си бачкат чистачките просто не пръскат вода?На задните пък ми пръска а не се движи малката чистачка?ПО принцип и за двете се налива в един съд водата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги имам следния въпрос интересува ме къде се намира предпазителя за електрическото моторче което пръска вода на челното стъкло

Ако мотора ти е F18A3, трябва да е посочения бушон

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Аа, справил си се ;) ;) По темата : и при мен е така колега, но на задното (изгоряло е моето)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Извинявай колега,не съм уточнил моята е д13б2 :DА това което е изобразено някакво допалнително табло с бушони ли е смисал аз имам едно под волана,което мисля е главното,и др ми е под капака до акумулатора,което по това коета четох из форумите мисля е за еку-то;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...