Jump to content
B E X 3 M

кое е по доброто

Recommended Posts

На мен лично 2-та повече ми допада, ама то ти сам трябва да си решиш на теб какво повече ти харесва бре! Все пак ти ще седиш в нея а не хората! Ама според мен първо седни усети как се чувстваш и тогава взимаи, да не после след 30мин в колата да те боли гърба 10дни :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сякаш от вторите ще ти е по комфотно, доколкото може да бъде комфортен подобен леген :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, честно казано 3-тите. Какво имам предвид ли, от 1вият линк, който си дал, има по надолу комплекти седалки ФК (тоест по 2 седалки се продават). Доколкото разбрах искаш да си купиш 2 седалки за колата. Бих те посъветвал да вземеш комплект от тези ФК - имат си различни цветове, ще можеш да си избереш. Познавам Стефан от КЗ Тунинг и мога да кажа, че е супер точен човек. Освен това, ФК са добра немска марка, можеш да бъдеш сигурен в качеството йм. Другите седалки не съм ги виждал, най-вероятно са като тези, дето ги има в топ спийд на илиенци. Така и така си посочил сгъваемите по 229 едната, по-добре 2 оригинални немски за 460, отколкото тайвански реплики на нещо :(Следя с интерес проекта ти :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на коритото не съм сигурен че ще е удобно,защото няма регулиране на седалката и може да ми е гадно да карам като залепен за стена.незнам още се чудя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично не бих си взел седалка корито, специално на мен не са ми удобни, включително и сядането и ставането от тях е мн ш..бано. 2-рия вид повече кефи поне според мен е по-удобен. или другия вариант е да си вземеш две запазени седалки от прелюд-4 , ако питаш мен си е уникална седалка и поне ще си сигурен, че не е някоя кирайска реплика :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Prelude 5 не ставаха ли на Civic 5 с доста преправяне, бях чел отдавна в един чуждестранен форум и изглеждаше яко :]Просто идейка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 229лв ми се струво по удобно за всекиден с колато, но това е мое мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От прелюд незнам как седят ама от Вти-то също са много яки 100-на лева са 2-те и лично мене много ме кефят и са удобни. Ако аз трябва да избирам такива бих взел :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май е малко късно да давам мнение но втория вариант е по-добре. лично аз не харесвам такива седалки. бих си взел от прелюд или от CRX.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е сравнението на тези седалки със седалки от прелюд 4, CRX 2 ген и рекаро от интегра?Определено ми се иска седалка, която повече да ме поддържа, но главният приоритет е да е удобна за дълъг път. В момента седалките на CRX-а не отговарят и на 2те условия. Мога да я дам на тапицер да подсили бордовете, но въпреки това ми се струват малки и слаби, бих предпочел нещо по-сериозно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добри за дълъг път, с достатъчно добра опора настрани са седалките от прелюд 3-та и 5-та генерация, на 4-ката странично са по-слабо укрепени според мен, интегровите и от с 2000 не ги коментирам, много по-добри са!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на Сивика (5-а ген Хечбек) сложих седалки от Дел Сол - по-удобни са от оригиналните (най-вече подглавниците, с тези седалки можеш да си отпуснеш главата на дълъг път) и самата кола стана още по-широка и за тия отпред и за тези отзад (много странно) и позицията им е още по-ниска спрямо оригиналните седалки - супер !!! . Най-хубавото е, че при дел сол-овите седалки само заменяш релсите от сивиковите седалки и всичко става все едно така е излезла от завода колата. Предполагам, че би ми било още по-удобно със седалки отпрелюд или направо някой кожен фотьойл от някой акорд, но както вече се разбра - трябва преправяне, заваряване и т.н., а на мен честно казано не ми се правеще "каламъ тунинг", а по-скоро "болт он".Към BEXEM: понеже искаш мнение, аз не бих избрал никоя от двете. Просто да дам толкова много пари за тия китайско/турски седалки... грехота ми се струва. По-скоро както по-горе споменах, бих потърсил седалки от друга Хонда (както вече споменахме по-горе, от Дел Сол стават едно към едно, от Прелюд с преправяне, ако си манджия намери си от прелюд или интегра) или просто от друга марка кола (ако искаш лукс - намери поиграй си да монтираш седалка от Мерцедес S класа, ако искаш спортно усещане: от някое порше, бмв М3 или някакво оригинално рекаро от някакъв модел - който търси - намира, не казвайте че трудно се намират седалки за такива модели. Коли по морги бол и по-добре пари за седалка втора ръка но истинска, а не за някаква нова, измислена от "илиенци". Лично мнение, пък всеки сам си избира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези от 229 изглеждат много по-добре :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предната хонда бях с тези от 229 лв. Не бяха лоши ама все пак са китайски , държат в завой , но не ми харесва обаче изработката ,като хвана облегалката се усуква при натиск ,все пак ментеНе ги препоръчвам по добре вземи от прелюд или някакви други оригинални спортни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено тези от 230 ми харесват повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онези от 250 май бяха на FK ! Те са наистина хубави и са два броя ! :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колега не си давай парите напразно, за тези пари от чужбина +100 - 150 лв доставка може да си вземеш sparco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...