Jump to content

Recommended Posts

Та питането ми е ....Имам ксенони Н4 обаче с тези крушки с една светлина и с едно метално тяло което сменя посоката на светлината от къси и дълги.Късите светлини светят доста добре ,но дългите са ужаст светят на 3 метра над пътя.Та ако може да ми дадете някаква идея какво мога да направя ще съм ви благорен.ПС:Фаровете са регулирани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На стенд, или на око?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 1 въпрос. Толкова ли са лоши стандартните фарове,че слагаш ксенон? Или пък живееш в някое тъмно село, знае ли човек?Честно казано ми е писнало да ми вадят очите докато шофирам. Заради това ми интересно, какъв е мотивът за смяна на стандартните фарове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колега като сложиш и ти ксенонови фарове ще разбереш каква е разлика а отностно ваденето на очи да прав си доста е неприятно когато не са регулирани фаровете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подкрепям колегата (djigata) .. светлината от ксенона / от 6к до 8к / е наистина много добрадори при мъгла ... но ако не са регулирани е ужасно но това за това не виновни ксеноните а хората и това че на годишния преглед никой не го интересува .. само плащаш и газ ..тук може да отнесем и многото коли с червени мигачи от САЩ /мисля че също доста е доста объркващо / дори малко забележимо понякога / но... докато няма орган които да регулира това .. ще си светим и мигаме кои как си знае :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да ги регулираш, ако рефлекторите не са правени за ксенон, винаги ще разсейват светлината и ще заслепяваш.Малко по-добре стоят нещата при фарове с лупи, но и там не се постига ефект както при фабричен ксенон.Разликата в самият пламък на обикновенната и ксеноновата крушка.Имаше хубави теми тука, разтърси се, ако ти е интересно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е 50 ватов ксенон, на стандартен фар, не знам какво не му харесвате. Имаше една, единствена разсейка (оградена в червено),ако може да се нарече така, която при повторното ми отиване на стенда, слезе надолу и в момента не се вижда.

Къси:

Публикувано изображение

Дълги:

Публикувано изображение

П.С. Оградата, отпред е под ъгъл.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...