Jump to content
Demon

Разход на Б18

Recommended Posts

Привет колеги, споделете впечатления за разхода на Б18 при нормален режим на каране на извънградско? Може да кажете и за градския цикъл, но той е много относителен при всеки и не искам темата да става предмет на спорове. Желая само да мога да добия представа за мотор, който искам да сложа в сивика си скоро. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

120-30 около 8 :) градско 9.5-11 в този диапазонс нормално каране !( и според сезона)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема се препокри малко с другата, за което се извинявам! Благодаря Кирил, изглежда направо идеално за такъв мотор :pinch:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130-140 до 180-200км/ч на места София-Пловдив-София (320км) 30лв. 95АН лукойл. Със стоковата скоростня кутия С9Б ( която се води икономична ) А при градско 9-10 при спокойно каране от нас до работата. При аграрско каране разхода може и до 12-14 да скочи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема се препокри малко с другата, за което се извинявам! Благодаря Кирил, изглежда направо идеално за такъв мотор :D

Само да ти споделя, че мойта VTI-ка, като карам извънградско си стои на 12.5л/100км(и 11 като беше без чарджера)Жена ми като я кара и харчи 9.5л :pinch: !Нали се сещаш за лафа "Зависи колко ти е тежък крака" :D Без значение бензин или газ!Ако гониш икономия ще трябва да сложиш газ бутилката отзад!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТИ къде се буташ при vti-ките !Колко ти тежи крака не знам,но си мисля че си единствен на света ...b16a2+ чарджер+ГАЗ.....БАХТИ ! :cool:

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТИ къде се буташ при vti-ките !Колко ти тежи крака не знам,но си мисля че си единствен на света ...b16a2+ чарджер+ГАЗ.....БАХТИ ! :cry:

ХхахахахьхаьхахХАхх ДИДО - ЛУД :):D:dry::D:(;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...