Jump to content
Tonchev

ОТКАДНАХА МИ КОЛАТА.

Recommended Posts

търси колата, обади се в полицията.дано да имаш успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бул Инс предлагат към гражданската опция за кражба, при мене за 6000лв. застрахователна стойност ми излезе 50лв. над цената на гражданската, кофтито е, че се минава на маркиране и то е още към 60лв. и както казаха по-нагоре трябва да имаш аларма. А най-смешното е, че от фирмата ти дават едно копие на полицата което трябва да стой в жабката - според мене ако мине някой техен апаш да види,че е застрахована при тях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става с колицата колега има ли развитие ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега знам че от саболезнования и въикания фаида няма но е гадно. А до аларми, каскота и имобилаизери няма голяма полза аз карам рекс 2 прибирал сам се закючвал съм колата но съм си забравял прозореца снет до доло през ноща и не са ми барали колата без да имам аларма а тя е спряна на улицата без лампа, така че няма никаква гаранция кога, каде и как може да се случи. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Съобщения с търговска реклама и спам се изтриват, а имената на рекламираните стоки и линковете към тях ще бъдат добавяни в списъка за цензуриране. Единствено е позволено да се рекламират стоки в "Продава/Купува".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

желая ти УСпех,но в случая това мисля че няма да помогне ...освен да ти пожелая за следващата ти кола да си имаш едно на УМ няма какво друго да кажа!п.с. Каското е много важна част от колата и ако нямаш гараж в който да я прибираш просто не може без него... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тончев брат сори за колата ама вече трябва да ти е ясно че няма кои да ти се обади да я прибереш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...