Jump to content
sexpodmosta

Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

Recommended Posts

Класацията

 

Последните снеговалежи може да провокират интереса ви към употребяван 4х4 автомобил. Ако това е така, то следващата информация ще ви бъде полезна.

 

Детайлите са публикувани от "Warranty Direct" - Английска компания, специализирана в даване на гаранции, след изтичане на фабричните. Те показват статистика за 10-те най-надеждни 4х4 автомобили, базирана на свои проучвания. Индекса за надеждност, на който се основава оценката, включва техническите проблеми заявени от собствениците на 150 000 употребявани автомобила на възраст между 3 и 8 години.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на същия хубустик го имам тамън 2 броя,и да си кажа честно неискам да видя нищо друго сега зимата освен тях ! Просто нямам думи как се държи на пътя в сняг дълбок колкото гумата ,на лед и куп още,ако някой се е чудил да си купува смело ,сняг ,лед няма да те остави :punk:!:)!:D!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам в тази класация защо така рязко са пропуснали Субару?!?!?! Не вярвам да не влиза в топ 10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах едно предаване преди време и там сравняваха Ср-то, Хтрайла, и Рав4 и какво да ви кажа Нисана направо ги отнесе тези градски SUV-e, а и ако трябва да съм реалист Хонда не е с такива традиций в системите 4х4 (поправете ме ако греша) за разлика от Нисан и Тойота. А защо няма в класацията Ауди "квадрото" също е легендарна система 4х4?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там не се говори за кое 4х4 е най добро а кои коли дават най малко дефекти бре хора ! Не са казали даже че едната влиза в 1м кал а другата неизлиза,просто компании които давали гаранция след заводската споделят кои джипки дават най малко дефекти ! Пък аз както казах в по-горния си пост влизах нарочно в ниви пълни със сняг до гумата ми ,което не е никак малко и джипа даже нямаше помен да забоксува,влиза и излиза квот му кажиш тва прави.Даже искам да споделя как една Х5ца се завъртя на едно кръстовище в едни малки улички ,а аз си влязах и излязах като пич !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, става дума за качество. Иначе хубав пример за качествата на 4х4 задвижване е този:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, става дума за качество. Иначе хубав пример за качествата на 4х4 задвижване е този:

:( Face the truth,and shut up :):) :)This is what makes Subaru,a Subaru. Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...