Jump to content
жоро74

продава се прелюд2.3

Recommended Posts

:huh: прелюда отново и на пазара,същия си е,все още си върви. ето малко инфо:1994г.мотор2.3,оригинална боя със забележки по задните вежди.без завиващи задни колела е,всичко останало е в наличност за модела.има си комплект летни и зимни гуми,летните са с лети джанти ТОРА.застраховка за цялата 2010г.цената която е в мобилето подлежи на коментар.да не забравя да добавя че е възможен и бартер даже и за мотор от порядъка на 500-600 куб. и естествено с предимство да е ХОНДА. а това е линк към обявата в мобилето http://www.mobile.bg/11250521566947312 тука още веднъж http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details можете да звъните на тел.0889199762 и 0878199762.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1: май няма мераклии за прелюд в оригинален вид.а иначебартери за коли които струват 2000-2500 масово ми ги предлагат че са супер и са за най-малко на 4000лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D няма ли мераклии за колицата.в оригинален вид е.не съм правилинтервенции по двигателили нещо друго,колата е въъв вида в който пристигна от германия.може да се договаря цената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: да повдигнем.напомням ,че цената може да се договаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) не се стеснявайте да питате,смятам че на всикчи задавани въпроси съм изчерателен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:drunk: колата е с двигател Н23А2 ,ск.к.М2К4 ,оригинално си е без 4 завиващи колела.пояснявам последната подробност защото питат да не би да е свален :P колата си е в оригиналния вид.не съм я пипал или ремонтирал изобщо.има вариант да и сваля летите джанти ако някой не ги харесва.купувал съм ги допълнително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: от утре за два три дена ще съм в несебър,някой мераклия от бургаско може да я види на място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) опс.вече е пипан,мина реглаж на клапани-мърка мърка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: да повдинем малко.цената се коментира,има си забелеки!колата си върви доста прилично,не съм имал ядове с нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...