Jump to content
BOSS`HOGG

Продавам сивик 3г. Si Jdm :(

Recommended Posts

Колеги налага се да продам една от любимките ми , защото станаха доста в гаража и ми идва доста на нагорнище да плащам застраховки , прегледи , винетки и т.н. на четири коли и един камион.Колата е сивик 3г. SI, JDM, Истинско Японско изпълнение , десен волан , мотор ZC 130 коня , Климатик , хидравлика , чупещ волан , Такива сивици не се произвеждат масово , правят се определени бройки по случай печеленето на формула 1 от Хонда 86г. , както ще видите и щампите по седалките , волана и т.н. Колата я взех с голямо желание да я реставрирам но нямам много време за това , просто ми идва много да правя 3 коли.Трябва и цялостно боядисване , някой друга лайсна и задължителна смяна на преден ляв торсион . В момента е с оригинални лети джанти от сивик 6г. 14 цола. Обслужена е , масла филтри , ремъци , ролки , всичко. Цената която и търся е 2000лв. без коментар . Колата е за човек който има мерак да я реставрира и да и се радва, доста рядък екземпляр е.

 

Ето и малко инфо за колата , Благодарение на колегите.

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%BA+3%D0%B3.+si

 

Ето и снимки:

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се спира от продажба ще се реставрира , поръчал съм първите части .Темата може да се трие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...