Jump to content
4avos

Заслужава ли си ...

Recommended Posts

Заглеждам един Accord 1.8 VTEC 99год. в "mobile"-то с газ за 6 200 лв. Цената обаче ми се вижда ниска като гледам останалите обяви. Чудя се дали е читав и дали някой от колегите го е виждал на място на "Горубляне", защото обявата му е отдавна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако пуснеш линк може и да каже някой :D Лично аз не се вглеждам в това че някоя кола е по-евтина .... отиваш-гледаш и като ти хареса я взимаш. Така или иначе е 2-ра ръка и все ще има нещо да се прави. Все пак джамбазите са доста изобретателни и надали са толкова прости да смъкнат цената ако и има нещо на колата. Даже обратното, защото всеки ще си помисли каквото и ти си помислил :)п.п. с това изказване може да ме дават по "Господари на ефира " :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не вземай кола карана на газ,това е моя съвет.Ако ти трябва евтино гориво,сложи си газовото ти,а не преди теб някой да и е направил 100хил.км.на газ,примерно.Вземай нещо което нее помирисвало газ.

Редактирано от ocean

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е Този изглежда читав,а и е нов внос

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина изглежда читав, но мисля че цената му никак не е ниска, ако е следващото поколение да, но за този е добра, даже има мегдан за доста пазарлък!Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е този, значи не е 99 година, а макс. 98, до тогава се произвежда. От 99 вече е другото поколение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е Този изглежда читав,а и е нов внос

....ето този е http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...etails,даже и е свалел цената 5900 след 4 месеца...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и още доста ще свали ако си сериозен клиент :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е Този изглежда читав,а и е нов внос

....ето този е http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...etails,даже и е свалел цената 5900 след 4 месеца...
aз му звънях на този.Добри работи каза за колата не си спомням вече но моята оферта беше за бартер и ми отказа.Аз Бих я взел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не вземай кола карана на газ,това е моя съвет.Ако ти трябва евтино гориво,сложи си газовото ти,а не преди теб някой да и е направил 100хил.км.на газ,примерно.Вземай нещо което нее помирисвало газ.

...да ти кажa хич не съм и привърженик на газта но ме притеснява малко разхода,аз в момента съм си на бензин със СИВИКА и разхода е приличен , а за дизелите?добра алтернатива ли са относно разхода,досега не съм карал дизел изобщо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е Този изглежда читав,а и е нов внос

...видях и твоя СИВИК,супер е,има една пресна обява за такъв но купе 1.7ЕХ 120к.с. 2001год. за 8500 но ме притеснява дали има 4асти за тях нали били американки или нешто такова?,а и по обяви са супр малко...ти доволен ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори ако собственика чете ама НЕ КУПУВАЙТЕ ТАЯ КОЛА!!!Преди 3 години закупих акорд с монтирана по същия начин метанова уретба. Беше слагана в германия и т.н. + това не е инжекцион :)Развръзката беше пренабити легна на клапаните :( Един път оправяне на цялата глава 600 лева И след 2000 км смяна на глава 1400 лева без работатаОтделно разходки, дреболии абе за 3000 лева я стегнах ;(Със здраве колеги :)ПС говоря за акорда който е 1999 година този стария със сигурност не е 1999 ;)

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, че защо смяташ, че колата е изгодна?!6200лв за 11 годишна кола!Газовото не е някакъв съществен бонус. Дори напротив.Западняците са много по сметкаджии от нас и щом е с газово, значи е карана яко!Пък и ако е инжекцион е много важно да видиш какъв е компютъра и дали има някой в България, който може да ти го поддържа. Така че изобщо недей да правиш компромиси в качеството, изхождайки от уж ниската цена.Само за сведение, преди 2 години се канех да си купя такъв акорд, само че 2.2 - 150 коня и цената беше под 6 бона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората на запад слагат газ когато въртят много,затова внимавай,колегите имат право,а и седалките и са доста захабени,не е на 132 000км със сигурност,моя Сивик го продадох на 200 000км и беше много по запазен от вътре.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колеги,не се стърпях и ходих да я видя,снимките на салона са лоши на място дори свети подозрително като нова,но....като запали двигатела имаше едно прекъсване което се усили като премина на гас,уж газожата била за центровка...но това на мен ми стигаше ...можем да заключим темата,пак благодаря:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...