Jump to content
Guest suhoi

D15B2 глъхне а пък всичко е наред- УЖ?

Recommended Posts

Guest suhoi

Глъхне при подаване на газ,после изчиства но не върви както трябва-като спъната е и то доста.При рязко подаване пак същото.Няма никаква динамикаВодих я на стенд-филтри,ламбди,кабели ,свещи,центровки са ОК.Казват за регулатора на налягането на горивото-че може от стоене или нещо такова да се е прецакал.как да го измеря и пробвам?Тя,че ще ходи при Омбре,ще ходи-ама все пак и аз да направя-дотроша нещо;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

После - след посещението при семейния доктор ... ;) , пиши пак! Не си единствен - да знаеш. И моята е същата като е студена. А иначе някакъв огромен разход да има, като всеки подобно реагиращ автомобил - няма!? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC-power

Глъхне при подаване на газ,после изчиства но не върви както трябва-като спъната е и то доста.При рязко подаване пак същото.Няма никаква динамика

Водих я на стенд-филтри,ламбди,кабели ,свещи,центровки са ОК.Казват за регулатора на налягането на горивото-че може от стоене или нещо такова да се е прецакал.как да го измеря и пробвам?

 

Тя,че ще ходи при Омбре,ще ходи-ама все пак и аз да направя-дотроша нещо;)

<{POST_SNAPBACK}>

Не знам как са ти гледали центровката, ако на празен ход е добре не значи че на високи и при ускорение ще е ОК.

Възможно да е от регулатора но и от доста други работи - МАП сензор или спукан маркуч към него, запушен бензинов филитър, главен инжектор, въздушен филтър...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде някой да каже де :huh: че ми е любопитно от какво може да е кабели и свещи съм сменял така че не вярвам да е от тоците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали нямаше филтърна цедка при сондата в резервоара-много лесно се задръстват, иначе залагам на задръстен бензинопровод м/у резервоара и бензиновият филтър, може да смучи и въздух от някоя снадка по бензинопровода, смптомите са като недостиг на гориво в даденият момент...

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали нямаше филтърна цедка при сондата в резервоара-много лесно се задръстват, иначе залагам на задръстен бензинопровод м/у резервоара и бензиновият филтър, може да смучи и въздух от някоя снадка по бензинопровода, смптомите са като недостиг на гориво в даденият момент...

Да напълно си прав само че ако смуче въздух на високите обороти дали няма да го прави???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде някой да каже де :) че ми е любопитно от какво може да е кабели и свещи съм сменял така че не вярвам да е от тоците

колеги за го имам сьштиа проблем рових какво ли не ниама управиа карах и други д15б2ки и при тиах сьштиа проблем.и накраиа установих едно.......моно инжекциата си е моноинжекциа и това между 2800 и 3400 ниакои пьт загльхва като подам риазко газ докато се усвести компа и после се изтрелва.и накраиа си реших проблема.........ускориавам плавно до 3500 оборота задьржам малко и иако газ .страшно мазало става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...