Jump to content
Matheo

Продавам джанти - 3 комплекта

Recommended Posts

Продавам алуминиеви джанти - оригинални на Хонда 15 / 6J / 4x100 - според предишния собственик много добри. Прилагам линк с темата. В нея има снимки и всичко останало. Не ме питайте защо ги продавам. Не съм ги слагал на колата, както съм ги взел така са си. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=41409Цена 350 лв. -само преди месец дадох 400 лв. за тяхНамират се във Велико Търново. 0895477213Също така се продават алуминиеви джанти 5 лъча 15 / 7J / 4x100 Едната е заварявана, кадърно става за задна. Аз примерно съм я карал предна със 220 км/ч и съм жив, така, че вие си преценявайте. Имат дребни забележки по външния вид. Цена 180 лв. комплекта.Също така се продават алуминиеви джанти 5 лъча 15 / 7J / 4x100 Едната е заварявана, кадърно става за задна. Тази не съм я карал с толкова, но предвид майстора които я е заварял / същия които прави горната/ мисля, че няма да има проблеми. И майстора ми вика "- Брат, аз от теб живея един месец в годината" Което си е живата истина, одира ми кожата всеки път. Цена 160 лв. комплекта.Снимки утре. Като казвам кадърно заварявани, имам предвид кадърно, защото съм виждал такива неща да ти настръхне косата. Включително и замазани с кит. Продавам ги защото ми писна да ги търкалям от гараж в гараж. А имам още доста комплекта. :drunk: Утре ще се надигна и ще ги снимам. Цените са крайни, не съ пазарете.Дойде ми и друга идея - братер за която си поискате за 15 / 7J / 4x100. Малко объркано стана, ама идеята е че ако някой хареса моите джани, а аз неговите, трампим ги моментално. С доплащане естествено от моя страна, защото ако имате боклуци дръжте си ги за Вас. Не съм Кремиковци.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните джанти на Хонда са продадени.

 

Това са снимки на тези от 180 лв.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

На живо изглеждат доста по - добре, не знам на какво се дължи най - вероятно на фотографа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двата комплекта - продадени. Третия няма да се продава. Темата може да се заключва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...