Jump to content
70nK@7@

морга за японски коли в софия

Recommended Posts

При Мосю Бриколаж в Люлин (1) има морга, и има японски хеч пета сребрист приятелю.Виждам го всеки ден защото е Хонда и ми се набива в очите.Моргата е от лявата страна на Шел ако идваш от София.Дано съм помогнал :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Мосю Бриколаж в Люлин (1) има морга, и има японски хеч пета сребрист приятелю.Виждам го всеки ден защото е Хонда и ми се набива в очите.Моргата е от лявата страна на Шел ако идваш от София.Дано съм помогнал !!!

И на мен ми се набива на очи тази красавица !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая морга не познават цените,иначе сме зели това онова от сребърната дама !!! Въпросната морга обикновенно искат цена за нещо колкото струва оригинално ново и няма пазарлък,в повечето случаи си намирам частите около 3 пъти по евтино!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тук най-горе има 3 морги ,избираш си и получаваш това което търсиш. Само дето не е в София ,но има куруери. :)http://forums.hondabg.com/index.php?showforum=29

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми казаха ,че това е най-скъпата морга в люлин ,но аз останах доволен(калник60лв с пазарлъка)кора за багажника 30лв....замалко и да взема 2 хубави колони елипси за почти никакви пари,но нямах в мене.....Просто хората не бяха чували за "ланзар опти 6/9".....Лично аз съм доволен от тях...звъня предварително питам....ако не ме устроива се пазаря и ако искат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A някакви контакти на тази Люлинската морга имате ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...