Jump to content
Guest OXYGEN

Разход на CRX 1gen?

Recommended Posts

Guest OXYGEN

Колеги колко би трябвало да харчи CRX 1gen 1.5i градско? Струва ми се че ще е доста. Вчера я засякох извънградско при 90-110 и беше към 7,5-8.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

едно време, кат имах такава, бензина беше евтин и не ми праише впечетление кво харчи, ама беше около 10-ка/100 - градско :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колеги колко би трябвало да харчи CRX 1gen 1.5i градско? Струва ми се че ще е доста. Вчера я засякох  извънградско при 90-110 и беше към 7,5-8.

<{POST_SNAPBACK}>

Би трябвало да ти харчи и извънградско и градско както казва колегата по-малко :unsure: На градско каране 6/100 си ги прави без проблем , в градски условия според мене също трябва да е по-малко от 10/100 ако не я ръчкаш ( казвам ако не я ръчкаш защото тези двигатели , имам опит от сивик с такъв двигател , като се ръчкат лапат яко бензин )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Ами незнам колко трябва да е, но вчера я засякох градско и беше 14!!!!Сега незнам доколко точно показва стрелката за горивото но определено доста си харчи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

телевизора с тоя двигател даваше около (че и под) 8/100 градско, като си го ръчках от време на време.сегашния ми CRX ми направи впечатление, че гори почти литър отгоре над телевизора, а разхода ми е 8/100 лятно време, 9/100 зимата.сега се сещам, че имаше един момент, дето телевизора го цедях колкото може на всеки светофар, яко газ-спирачки, слалом между колите, гумите пищят по завоите - и тогава ми даде под 10/100, това според мен му е максимума.а 1ген CRX е около 70 кила по-лек от 2ген и към 50 кила по-лек от телевизора, така че би трябвало разхода да е още по-малък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Добре, откъде може да е този висок разход? Днес пак, без да има задръствания, с 95Н за 10лв минах 32км... :(:D:D Забравих да добавя, колата е със илиенски спортен филтър, от него дали е качило също?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Добре, откъде може да е този висок разход? Днес пак, без да има задръствания, с 95Н за 10лв минах 32км... :(  :D  :D

 

Забравих да добавя, колата е със илиенски спортен филтър, от него дали е качило също?

<{POST_SNAPBACK}>

тоя Илиенски спортен филтър може да го засилиш в първата кофа за боклук и да си вземеш нещо свиастно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Добре, откъде може да е този висок разход? Днес пак, без да има задръствания, с 95Н за 10лв минах 32км... :D  :P  :(

 

Забравих да добавя, колата е със илиенски спортен филтър, от него дали е качило също?

<{POST_SNAPBACK}>

Може , Магнум беше сложил на телевизорчето такъв филтър и каза че има отрицателен ефект ;) Ако не е добре защитен филтъра и лапа топъл въздух ще ти качи разхода като едното нищо ;) А ти казваш 34 км , ама как го засичаш? до като спре колата и загасне или докато ти слезне до червено ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Тези модели имаха ли ламбда сонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

ако питаш за 1.5 12V na CRX 1 ген. - няма ламбда :(

Редактирано от joro_bul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

EW3 :(тоя двигател има вакуумен компютър - може някой вакуум да се е спукал, или някой датчик да е дал фира.На EW3 е по-прост от EW4 но пак е голям кадаифнищо конкретно не мога да ти кажа така, особено ако няма други симптоми. Мини на газ анализатор да ти измерят изгорелите газове при празен ход и на леко натоварване (както основно колата работи в града)а и нищо чудно някой цилиндър да не работи или да прекъсва, и само да лапа бензин без да бута колата напред ... но това са само догадки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Добре, откъде може да е този висок разход? Днес пак, без да има задръствания, с 95Н за 10лв минах 32км... :lol:  :)  :D

 

Забравих да добавя, колата е със илиенски спортен филтър, от него дали е качило също?

<{POST_SNAPBACK}>

тоя Илиенски спортен филтър може да го засилиш в първата кофа за боклук и да си вземеш нещо свиастно :)

<{POST_SNAPBACK}>

НЕ ЧЕ ЩЕ ИМА НЯКАКВА РАЗЛИКА КАТО ГО СМЕНИШ С НЕЩО ПО-СВЕСНО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) стига бе колега моита при настапване 1 ген црх градско отива 6 като си имасш напредвид че след всеки забои гаста до доло от трапката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай датите на темите, колега RemeR.Последното мнение в тази тема е от 2006-та година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...