Jump to content
tago980

замъгляване на фарове

Recommended Posts

сложих си ксенон и от тогава запоЧна да се замагляват фаровете.От доброто оплатняване нагумете отзад на фаровете ли е или тоЧно обратното някаде влиза влага.със старите круШки нямах проблем.гумите от зад се наложи малко да се изрежат ама уж добре уплатниха.да уплатнявам ли още или .......да ги отворя малко да диШат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега кажи кво става оправи ли проблема? Гледам никой не ти е писал, таман ще вдигна темата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм го оправил проблема не знам от какво пък и никой не дава савети чудя се какво да правя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, ако си го монтирал във влажано време и са добре уплътнени, нормално влагата да си кондензира вътре... ако пък не са добре уплътнени, явно влиза влага... можеш да пробваш да свалиш единия фар ( двата става голям филма) и да го внесеш на топло, сваляш крушката и чакаш да изсъхне. После монтираш крушката обратно, докато си още на топло и тогава изнасяш фара на вън и го качваш на колата... ако уплътнението е добро, не би трябвало да имаш повече проблеми, ако се мокрят пак, явно в уплътнението е проблема... :lol: това просто като идея, не ти гарантирам резултат, но нищо не пречи да опиташ :lol:

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да не сваля фара, а да извади само крушките, така че да има достъп на въздух във фара и след това със сушоар да духне малко докато се изпари конденза, след което да уплътни по-добре. Има и друг вариант, който съм ползвал, ако нямаш наблизо ел.захранване- пак сваляш крушките и оставяш двигателя да работи на място 10-15 мин., докато се затопли хубаво въздуха в двигателния отсек, изчакваш още час докато изтине и би трябвало конденза да изчезне, тогава слагаш крушките и уплътняваш по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...