Jump to content
Ekzotik

Седалки от прелюд 4 на еж9

Recommended Posts

Пасват ли стоиките за седалки да японски хеч 6 генерация (еж 9) със тези на прелюд 4 генерация???Ако има хода които са ъпгреидвали колата си нека споделят по една идея.Също така ако има разлика как стоят нещата с напрасването на седалките ?Поздрави:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега винъги можеш да си ползваш твойте релси,само ще трябва да махнеш тези на седалките от евото и после ще трябва да ги сложиш на твойте релси. Иначе 1;1 няма да станат почти съм сигурен,то от прелюд на сивик не пасват баш идеално камо ли за евтото .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...по-скоро EJ9 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха ми да поясни най добре какво има предвид колегата ,то много голяма чуденка стана ;) ПП: Съвета е същия дори и за седалки от краз ;) /образно казано/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАхха Днеска нагледно се ориентирах как се преправят нещата,но нали знаете които незнае пита така че мерси за мненията :) Поздрави:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата може да се трие:argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ekzotik, дай малко инфо моля, че от есента ми се въртят някакви такива идеи из главата. Ако има и снимков материал, да се види как седят... :cold:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз сам виждал при един мои познат такива седалки,за които не бах сигурен от каква кола са.След което си писах с него и се оказа че са от прелюд.Из форума съм виждал такива и Си мисля че бяха в колата на Доктора,но може и да греша.Бяла с бяла кожа и честно казано по ми харесаха от тези на спарко спортните.Сега за поставянето им естествено ставало,но и там имало някои философии.Подробна информация не сам се интересувал (говоря за монтажа),а самите седалки в добро състояние са кам 140 лева. За мен това е наи добрия вариант за шофиорската и посажерската седалка и след време обмислям да направя такава инвестиция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, мойте релси ги разпробих отпред, става въпрос за седалките на прелюда, одзад се вземат само двете планки (крачетата само!) от Сивика и се монтират на колата, слагаш седалката на прелюда и я хващаш отпред, след това като легне одзад я капваш с телоподаващото и си готов, може да я свалиш и да я пръснеш с черно спрейче на заварката да не си личи и това е. Поздрави и успехи в начинанието.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за полезната информация и на двамата. :) @doctor: Много добре се е получило, много радва! Браво! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...