Jump to content
boqnkov

Неработещи ел огледала

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Проблема ми е ,че не ми работят ел. огледалата. И двете , т.е. само лявото може да слиза само надолу на където и да натисна то все слиза надолу, а дясното на никъде не иска. Някой да каже дали проблема е в копчето или в моторчетата или пък в инсталацията. И ако е в копчето (което ми се струва най - логично) за какви пари мога да си намеря втора ръка. Благодаря на отзовалите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора ръка сивици колкото искаш по автоморгите , в отдел продава има и сумати обяви :P Ако след натискане на копчето се чува някакъв звук , значи моторчето ти работи , но нещо друго му пречи ! Ако моторчето не се чува имаш четири възможности - да е изгърмяло , да не достига сигнал до него , да ти е развалено копчето или бушона ! Опита да разглобиш нещо и после да го зглобиш е доста популярен и вероятността да проработи след това е голяма.Опитай първо с това , като разглабяш нещата напръскай поторчетата с някъв спрей за почистване на боклюци / W4D ли какво беше там / или спирт ! Ако след това не проработи , провери бушоните ! Ако ли не , я води на някой жичкаджия да ти установи проблема , ако ти самия не си :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че е бушон, защото лявото огледало си слиза надолу савсем спокоино, но като поискам да го мръдна на страни или нагоре, то все слиза надолу савсем спокойно. А дясното пък не дава никакви признаци на живот. Нито се мъчи , нито помръдва нанякъде... Нищо . Един колега от форума ми предлага копче на добра цена и се чудя да го взимам ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че е бушон, защото лявото огледало си слиза надолу савсем спокоино, но като поискам да го мръдна на страни или нагоре, то все слиза надолу савсем спокойно. А дясното пък не дава никакви признаци на живот. Нито се мъчи , нито помръдва нанякъде... Нищо . Един колега от форума ми предлага копче на добра цена и се чудя да го взимам ли?

Ами ако не е копче ? А виждал ли си, дали вообще ти стои ел. машинката на огледалото, което не работи? По-добре виж някой да ти свали нещо за проба, вместо да даваш пари на вятара или с прав ток от акумулатора свържи жиците на ел. машинката , ако вообще има такава от дясно. Има голяма възможност и да е друг проблема. Потърси първо, не хвърляй пари току-така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...