Jump to content
TEHKO

проблем при смяна на скорости

Recommended Posts

значи да кажа какъв ми е проблема .. при нормално шофиране сичко си е наред но кагато примерно пусна ръчния втек когато сменям скоростите хъркат особено 2-3 горе долу винаги натискам съединителя докрай сменям и тогав го пускам не и не ... да не би да трябва да сменям масло за скорости?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като съдя по снимката на аватара ..... ако си с б16 скорости това им е як дефект. тая 3-та винаги се ебава. не ми се вярва да минеш само с масло. най вероятно ще трябва да се сменят синхронизатора на 3-та , а може би и цялата предавка.това не ти пречи примерно да си провериш маслото да ли е колкото трябва , а ако имаш и финансовата възможност да го смениш :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено си е заради серийния дефект на тия Б серии. Ако не са синхронизатори, то лагерите и ще почнат да вият. Сори за off-a.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не гледайте снимката моля това е за бъдещето ... :D мотора е д15б2 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее щом е д15 не го мисли пич кутий колкото искаш ще тминеш тънко с ремонта, отворете твоята и вижте какво е положението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: пич , ти си лесен . Аз викам тука едни Б-серии , едни цени .... свят да ти се завие. Щом си с Д-серия по-евтино ще ти излезе да си купиш цяла кутия от някой дето знаеш че няма да те изобли или си я виждал преди това че работи добре. Иначе повечето майстори ще ти вземат такава цифра да ти отворят кутията че не една ами 2 скоростни кутии ще си купиш :lol: пък хубавата част на смяната на кутията е че може да си сложиш някаква по-хубава (зависи за теб какво разбираш под хубава). може да е с по-къси предавки или с по-дълги :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...