Jump to content
Ивайло Йовчев

Как се сваля предна брона на Сивик

Recommended Posts

Извинете ме колеги мисля че това ще е една от най-глупавите Теми в този Форум но утре искам да си сваля предната броня и преди да почна да развъртам болтчета искам някой ако може да ми каже: Кое? и Къде?Мерси предварително на всички отговорили :tooth: Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като отвориш капака има 5-6 болта, в двата края на бронята има по един (хванати са за калниците и е доста играчка), оглеждаш подкалниците където има (само в предната част, не е нужно целия да падне) и накрая от долната част на бронята, там вече канал или я вдигаш и лягаш..... ;) ми май тва бяха.... :tooth: евентуално някоя и друга видия някъде :) , както беше в моя случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

за тези които са отдолу,не ти трябва нито канал нито да я вдигаш с крик,просто легни на земята те са лесно достъпни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 болта от горе ,по 1 на калник и по 2 от доло ......и предната и задната са захванати по един начин ......и внимавай с подкалника да не е хванат с видии успех.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предните отгоре третирай с малко WD40 или нещо подобно, доста зор видях докато ги отвидя и май им преебах разбите отгоре.. ;) Пръскаш чакаш две мин. и става лесно.. За тези отдолу просто клекнах и с напипване ги отвих и завих после, няма нужда от канал. Подкалницицте са гадни - малко по-дълга отвертка, много псуване и търпение.. Успех..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се наложи да я вдигам, понеже беше на 5 пръста от земята ;)

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един въпрос от мен, искам да си сменя предните 5 винта, а те са доста специфични. Тези късите с широката глава. От къде мога да закупя нови ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...