Jump to content
LUZIFER

Легло на термостат

Recommended Posts

Здравейте колеги.

 

Проблема ми е следния. Налагаше ми се да сменя термостата. Купихме нов и започнахме със слагането. При слагането обаче резбата на единият болт се прецака и започна да се върти заедно със него. Днес едни лица оспяха да махнат болта и да оправят проблема, оплатнили с някакъв силикон. Всиюко добре взех колата ( лицата я правиха пред един авер ) тръгнах да се прибирам. Всичко ОК, но на баира на Опълченска нещо взе да загрява - ГРЕДА. Лицата казаха че самата пламаса била доста крива и не оплътнявала добре.

 

Казвайте идей как да си реша проблема. Може ли да се намери от някъде тази пластмаса горе долу на какви пари. Възможно ли е да не е оплатнил като хората силикона, тъйкато колата е поседяла само няколко часа преди да я подкарам. Ето и снимка:

 

Публикувано изображение

 

Цвърчи от болта доло в дясно.

 

Намирам се в София, търся възможно най-бързото решение защото без кола все едно са ми отрязали краката. Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси втора употреба, звънни на Омбре, знам ли... :) Тоя червен силикон май е за гарнитури и никога не става за лепене, едва ли ако повърхностите са криви ще задържи 1 атмосфера налягане... на антифриз... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако тези така наречени "лица" са ти взели пари бягай при тях.Как така пласмасатана когато е бил стария термостат е държала а с новия вече е крива ?.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм че д-р. Омбре е най-добрата и най-сигурната алтернатива, но за съжаление този месец ми е втория проблем който ми излиза след акомулатор за 200лв, пък и колата е пред 5-та градска и ще трябва да се чака събота или неделя да я предвижа до там. Но така като гледам няма много идеи. Има ли варянт с някъква гарнитура да го мъча? Възможно ли е въобще ново да намерия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако не ти се чака до събота или неделя направи байпас на термостата да може да я предвижиш до Омбре.Единствено няма да имаш парно... ПС:Имам предвид не да запушиш входните и изходните траби ами да ги съединиш някак си...Надявам се да съм бил полезен. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на отзовалите се. Колата отива да се лекува при Омбре. Защо ли ми трябваше да се занимавам аз със глупости :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...