Jump to content
AngelKrichim

Стенд за предница Пловдив

Recommended Posts

Здравейте колеги притежавам Хонда Сивик 1996год. 1.4is искам да и купя нови гуми и да мина стенд за предницата, ако може да ми препоръчате свестен сервиз в Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги притежавам Хонда Сивик 1996год. 1.4is искам да и купя нови гуми и да мина стенд за предницата, ако може да ми препоръчате свестен сервиз в Пловдив.

Читав стенд в Пловдив ще намериш в уличката срещу входа на "Захарна фабрика" - демек от другата страна на булеварда. Влизаш в малката пресечка и на 20-30 м. ще видиш гаражите. Няма как да го пропуснеш, понеже отпред чакат винаги поне по 10 автомобила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също и зад аптечно отделение,сервизът на Стоян.Пичовете бачкат много добре и уважават хондите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър стенд има също и срещу входа на СБА,точно до гуми центъра.УСПЕХ!!!:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако искаш да отидеш при наш колега който е на "ти" с хондите, точно до у-ще "Христо Ботев" в кв. "Кършияка" има сервиз и стенд, където ще търсиш Гено. Пича си разбира от работата, гарантирам за него!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако искаш да отидеш при наш колега който е на "ти" с хондите, точно до у-ще "Христо Ботев" в кв. "Кършияка" има сервиз и стенд, където ще търсиш Гено. Пича си разбира от работата, гарантирам за него!!!

Този Гено прави и ремонти по двигателите и други?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича си разбира от работата до толкоз,че да ви взема парите.Аз лично съм пращал хора там където,аз съм сменял и двата накраиника(или шарнира) с нови и тоя ПИЧ казва на хората че единия е разбит.Голем разбирач няма що.КАДЪРЕН. Та аз да се срама пред хората и да им нося старите части.Внимавайте с тоя ПИЧ

Редактирано от honda-fiat
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...