Jump to content
Майната

Плакати на пловдивската група

Recommended Posts

Вдигам темата, та дано повече хора да се сетят да я прочетат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега на месечната ще се разберем ,защото много хора който си платиха не са или не влизат във форума !Не остана до Неделя има 3-4 дена ! И аз да се отърва един път от това !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, какво стана с тея плакати бе, на миналата месечна казахте, че до няколко дена ще са готови всичките, то като гледам стана март месец, дойде време за следващата месечна и плакати все още няма. Моля ви се поне пишете докъде е хавата. От двата, които поръчах единия съм го обещал на близък човек и се чудя вече какво да му казвам.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Извинявайте за забавянето във вторник ще ги взема, ако искате да ги дам на Янев или направо на 7 ми. да ги донеса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бай Георги , останаха 3 бр. плакати , дали не са за теб ? !!!

Редактирано от Abby_Viper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно мисля че са за мен, но в неделя нямах време да отскоча да ви видя. Аз последно с Ianev говорих и мисля, че на него трябва да дам пари и съответно от него да ги взема или...???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Георги , плакатите са ти запазени и са при колежката ADI VIPER !Дали на мен ще ги платиш или на нея е без значение - въпроса е кога ще ги получиш , за да се разберем с нея кой има възможност да ти ги даде !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Abby и Ianev, не знам къде се подвизавате по принцип и къде ви е удобно да се срещнем. Аз живея и работя в кв. Кючук Париж. След 17:30 днес и утре съм свободен. Ако ви е по-удачно може и през уикенда да кажете от кого и къде да дойда да ги взема. Чакам да ме уведомите! Благодаря ви предварително, че сте запазили поръчаните от мен плакати. Оценявам го!П.П. Колко ви дължа за плакатите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз имам един плакат,но незнам дали Пецата ми го е взел каза че 6те ми го даде,ако не е кога мога да си взема и от къде или направо на сесмичната в неделя?

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам един плакат,но незнам дали Пецата ми го е взел каза че 6те ми го даде,ако не е кога мога да си взема и от къде или направо на сесмичната в неделя?

И той е у мен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...