Jump to content
Guest necentrovaniq

Има ли Перничани

Recommended Posts

Guest necentrovaniq

Колеги,Забелязвам напоследък доста хондета в града на голфовете.Има ли навити да се съберем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

офф (те са във голф форума :yes: ) ,Деска зад мен по пътя към перник караше 6-та черна с готин капак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

E да де-15тина коли има.Дано има някой във форума. :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

... ама не живея повече в Перник...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е добра идея аз съм ЗА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от перникайде да измислиме нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не идвате на софийските срещи , по-добре на 1 място 30 човека , отколкото на 2 места по 15.Пък и няма ли вече да ви правят квартал на София :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като гледам организацията май ще е по добре да идваме на софийските срещи или по точно да си правим срещи в софийският ни квартал :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,аз попринцип съм от Пловдив,но имам рода в Перник.Бих се радвала ако и там се правят срещи та като идвам, макар и рядко, да присъствам на тях. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, айде найстина да измислим нещо в нашето градче ,малка збирка поне за да се видим запознаем ,та ако не друго да ходим на гости при колегите от столицата. Ще е по лесно като за начало да ме намериш по skype (daniel_fox2) не само ти и други колеги нека пишат !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, доста отдавна не съм бил във форума но като прочетох за тази идея среща във Перник съм твърдо "за"...давайте да се организираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години май се организирахме за Първата среща в Пазарджик и стана готин купон с помощта на Групата от Пловдив начело с Майната.Мисля ,че ако Перничани организират нещо можем да се отзовем и да стане добро мероприятие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Айде да се организираме.сори че чак сега,но преди като никой не писа няколко дни и се отчаях.сега я издирих темата и съм във възторг.идей за събота или неделя?така след обяд някаде из града?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искате тази неделя 07.03.2010 отзад на големия паркинг зад минната дирекция....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

+1

 

п.п.П добре за следващата за да се съберем повече.lysaka дай час и ще пиша на лични на всички писали за следващата.или ако искаш ти има пиши-все едно.само кажи да се разберем да не ги залеем горките хора с лични :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок става и за следващата.. примерно 14.00 часа следобяд зад минната дирекция на паркинга ако искате...пиши им ти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

ок става и за следващата.. примерно 14.00 часа следобяд зад минната дирекция на паркинга ако искате...пиши им ти...

ок.ще им пиша ще утре за следващат неделя в 14 часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок става и за следващата.. примерно 14.00 часа следобяд зад минната дирекция на паркинга ако искате...пиши им ти...

ок.ще им пиша ще утре за следващат неделя в 14 часа
UP +1 :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Колеги,тази неделя се състоя първата хонда среще в перник.имам и снимка на 3мата учаснтици,но после ще я кача.хайде да се саберем пак следващата или по-следващата неделя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелеле аз незнам от каде падам и защо съм си мислил ,че трябва да отида на зала Миниор неам идеа но там и отидох :rolleyes:;) хаха а вие сте били при дирекцията ебати и филма направо даже бех с един приател, влизам на паркинга гледам 2-3 Алфи и му викам : абе брат аз да не съм объркал форума кви са тея алфи са направо лудница дай ако се виждаме направо тук да пишем ,че виш кво става от неразбрал народ ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
Отговорено (Редактирано)

:rolleyes:;);)

Само по принцип не ми стана чсно как кварталец,даскаловец и мошинец се събрахме на центъра :););)

Имам идея-Хайде другия път на метал?

Ето това е снимката от срещата

Публикувано изображение

 

п.п.Мойта е в средата,а дългуча съм аз ;)

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица нямаше как да дойда, но следващия път ще дойда , ако има следващ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за метал съм навит не че ми пречи нещо и дирекцията пишете кога и каде .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

пишете кога и каде .

Айде да се организираме и към "Големото село" някой вторник......Се изтипосаме 5-10 коли накуп,а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

А ве и са к'во-Ще повтараме ли срещата?Гледам дооста хондета се появиха,ма секи си трае.Айде народе-безплатно е :):):) Май никой не е навит да се съберем и да полафим.Айде ако има навити да пишат,че иначе щше си купя голф или бмв 3ка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...