Jump to content
BabboNatale

Д13Б2

Recommended Posts

Здравеите колеги желая малко инфо за този мотор Д13Б2Ход на буталото ммДиаметър на цилиндъраммОбем на камерата в буталотосм3Обем на камерата в главата см3Обем на камерата в гарнитурата см3Дължина на мотовилката ммИ другото което ме интересува има ли разлика в купетата на EG3,EG5,EG6 В смисъл решил съм да взема то 5-та та генерация Вти задните носачи и стабилизиращата щанга има ли някаква разлика в захващането към задния мост същото смятам да направя ис предните носачи.Благодаряя ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D13B2 Карбуратор Keihin ED33AОбем (cm3): 1343Диаметър x ход (mm): 75 x 76Бутало: PM-IG(ЦЪК)Дължина на мотовилката: 138мм (някой може да потвърди на 100%, но мисля е толкова)Степен на сгъстяване: 9Газоразпределение: 1 вал, 16 клапанаМакс. мощност: 75 hp @ 6300 об.Макс. върт. момент: 102Нм @ 3100 об.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D13B2 Степен на сгъстяване: 9 : 1

Написано е................ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл.Каква е идеята ? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш че си струва труда и парите давай интересно е какво ще се получи щото като гледам клипчето освен главата още доста работи има

Редактирано от Wyvern

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно е че парите и труда тук са на по заден план ентосиазма е важен и идеята , но ми трябва инфо за доста неща преди да започна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...